Kot Gömlek Kombin Önerileri

Kot Gömlek Kombin Önerileri

Modası geçmeyecek parçalardan biri de kot gömlekler… Aynı zamanda yeni sezonun moda trendleri arasında da yer alıyor. Dört mevsim giyilebilmesiyle birlikte, kot gömlekle yapılabilecek kombin sayısı da çok fazla. Peki, kot gömlekler nasıl giyilir?

Kot gömleğinizi eteklerle giyin. Deri bir etek söz konusu olabilir. Deri bir etekle hem feminen hem de şık bir görünüm yakalamak mümkün. Günlük kombinlerde deri eteğinizi botlarla veya spor ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Kot gömleğinizi yine jean pantolonlarla giyin. Denim on Denim stilinin hız kesmediği modada Jean parçaları rahatlıkla birlikte kullanabilirsiniz. Aynı veya farklı tonlarda jean pantolonları kot gömleğinizle giyebilirsiniz.

Kot gömleğinizi tıpkı klasik gömlekleri de giydiğiniz gibi blazer ceketlerle de giyebilirsiniz.

Kot gömleğinizi elbiselerinizin üzerine de şık bir stille giyebilirsiniz. Özellikle mini elbiselerinizin üstüne giyeceğiniz kot gömleklerle şık ve rahat bir kıyafet elde edebilirsiniz.

kot-gomlek-etek-kombinleri

kot-gomlek-kombinleri


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz