Korku Evinde Hangi Burç Nasıl Davranır?

Korku Evinde Hangi Burç Nasıl Davranır?

Korku evi düşündüğünden daha fazlasını yaşayacağın bir yer! Takım olman gerekir, zeka sınırlarını zorlaman, zamanı iyi yönetmek, hızlı hareket etmen, hafızanı güçlü tutman… İçeri girdiğinde bir çok duyguyu aynı anda yaşarsın ve gerçek karakterini yansıtırsın.

Senin için burçların korku evinde nasıl davrandığını listeledik.

Koç Burcu: Bu burçtakilerin en önemli özellikleri enerjik, heyecanlı ve oldukça hareketli olmalarıdır. Bu yapıları korku evinde iyice ortaya çıkar ve oyunun akışına kapılırlar. Koç burçları biraz inatçıdır, oyun sırasında da bir yerlere takılıp kalabilirler. Yaşadığı duyguları hiç çekinmeden çoşkuyla ortaya koyan koç burçları korku evinin tadını sonuna kadar çıkarırlar.

Boğa Burcu: Boğa burcu insanı hedefine odaklanan ve bunu yaparken de dikkatleri üzerine çeken bir karaktere sahiptir. Korku evine giren boğalar dışarı çıkmaya odaklanır ve yaptıkları tüm hareketlerle ekibi sürükler. Çok sabırlıdırlar. Bu nedenle pes etmeyi bilmezler, bu da onların ilerlemekte daha başarılı olmasını sağlar.

İkizler hızlı düşünür ve bunu oyuna yansıtırlar
İkizler Burcu: İkizlerin en önemli özelliği hızlı düşünmeleri ve düşündüklerini vakit kaybetmeden devreye sokmalarıdır. Korku evine giren ikizler insanı da bu karakterini oyuna yansıtır. Hızlı kararlar verir ve bu kararlara göre hareket etmeye başlar. Aynı anda birden fazla konuya odaklanabilen becerili insanlardır. Bu da korku evinde ciddi bir avantaj sağlar.

Yengeç Burcu: Sorumluluk almayı seven ve aldığı sorumlulukta ayrıntılara dikkat eden bir karakterleri vardır. Korku evinde görevini tam olarak yapar ancak bazen ayrıntılara verdiği önem nedeniyle mükemmeliyetçi yapısı ortaya çıkar. Bu da bazı durumlarda ekibe dezavantaj getirir.

Aslanlar kıvrak bir zekaya sahiptirler
Aslan Burcu: Çok kıvrak bir zekaya sahiptirler. Bu özellikleri korku evinde çok işlerine yarar. Zekice düşünür ve öyle de hareket ederler. Ayrıca organizasyon yetenekleri kuvvetlidir ve ekibi istediği doğrultuda yönetir. Bu anlamda korku evinde lider rolünü sıkça üstlenen karakterdir.

Başak Burcu: Başak insanı pratikliği ile ön plana çıkar. Korku evinde hem pratik yapısını hem de zekasını görebilirsiniz. Yalnız titiz olmaları ekibe bazen zaman kaybettirebilir. Başak burcu korku evinde çalışkan karakter olarak da dikkat çeker. Ekibine güvenirse çok daha başarılı olurlar.

Terazi Burcu: Terazi insanı uzun uzun düşünmeyi, karar vermeden önce şartları tartmayı isterler. Bu nedenle korku evinde bazen verdikleri kararlar çok yerinde olurken bazen de karar aşaması uzadığı için sorun çıkarabilirler. Ayrıca bir yere çok fazla takıldıklarında orada kalmak konusunda sabırlı olamazlar.

Akrep Burcu: Hiç bir işi eksik bıraktıklarını göremezsiniz. Yaptıkları çalışmalarda titiz ve özenlidirler. Korku evine giren akrep burçları şifreleri çözmek için bu özelliklerini ortaya koyarlar. Ekipte üzerine düşen görevi eksiksiz yaparlar. Bu da çıkışa ulaşmaya çalışan grup için ciddi bir avantaj yaratır.

Yay insanı beceriklidir ve korku evinde bunu hisettirir
Yay Burcu: Becerikli yapıları ile dikkat çekerler. Korku evinde gerekli durumlarda bu özellikleri ortaya çıkar. Yay insanı pratik yapıları sayesinde ele aldığı işte mutlaka başarılı olur. Ancak konuya tam olarak odaklanmayıp dikkatsiz davrandıkları anlarda da ekibe zor anlar yaşatırlar.

Oğlak Burcu: Geleceği planlamayı isterler, ilerde atacakları her adımı önceden planlamaya çalışırlar. Sorumluluk almaktan hiç çekinmezler. Bu sayede korku evi içerisinde ekibe ciddi katkı sağlarlar. İnsanlardan çok yapacağı işe odaklanan bir karakteri vardır ve bu oyun alanında da belirgin şekilde hissedilir.

Kovalar farklı düşünürler ve ekibe liderlik yaparlar
Kova Burcu: Hayal gücü yüksek, düşünce yapıları diğer insanlardan oldukça farklıdır. Bu korku evinde çözülemeyen problemlerin çözümüne götürür. Lider yapıları sayesinde ekibi idare ederler. Dik kafalı yapıları ise bazen korku evinde hissedilir. Farklı düşünce yapısı çoğu zaman olumlu katkı sağlar.

Balık Burcu: Balık burcu insanının sezgileri oldukça kuvvetlidir. Meraklı bir karakterleri vardır. Bu sayede korku evine giren balık insanı hiç beklemediğiniz anda fark yaratır. Şifreleri çözer ve ummadığınız yerlerden ip uçları çıkarır. Ancak çabuk karamsarlığa kapılan balık burcu taksim korku evinde ilerlerken sizi endişelere sürükleyebilir.

Korku evine katılmak isterseniz size bir kaç faydalı link verebilirim

https://www.kacismerkezi.com Türkiye geneli korku evi listesi

https://www.kacismerkezi.com/taksim-korku-evi Taksim korku evi listesi


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz