Kleopatra Cilt Maskesi

Kleopatra Cilt Maskesi

Tarihe adını güzelliği ile yazdırmış olan Kleopatra, baş döndürücü güzelliğini cilt bakımını doğal yollarla yaparak korumuştur. Kleopatra güzellik maskesi içerisinde yoğurt ve balın muhteşem karışımı cildin yenilenmesine yardımcı olarak çeşitli doğal meyvelerle de cilt güzelliği desteklenmektedir. Aşağıda vereceğimiz Kleopatra cilt maskesi güzelliğiniz için rahatlıkla evde hazırlayarak cildinize uygulayabileceğiniz güzellik maskeleri arasında yerini alır.

Cildinizin doğal yollarla güzelliğini koruyabileceğiniz bu maske ile cildinizi ölü hücrelerden arındırarak cildinizin nefes almasını sağlayabilirsiniz. Duru bir güzelliğe sahip olacağınız bu cilt maskesi ile hem cildinizi sağlıklı bir şekilde besleyebilir hem de yaşlanma etkilerini ilerleyen yıllara erteleyebilirsiniz. Cildinize hayran kalınacak bir güzelliğe bürüneceğiniz maskeyi düzenli uygulayarak daha temiz ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz.

Kleopatra Cilt Maskesi İçin;

Malzemeler

* 4 yemek kaşığı bal
* 2 yemek kaşığı yoğurt
* 10 tane kadar vişne(çekirdekleri ayıklanmış)
* 10 tane kadar yaban mersini
* 1 dilim ananas
* 3-4 damla limon suyu

Maskenin Hazırlanması ve Uygulanması

Vişne, yabanmersini ve ananası blenderden geçirerek püre haline getirin ve içerisine yoğurt, bal ve limon suyunu ekleyin. Homojen kıvama gelene kadar karıştıracağınız maskeyi kalın bir tabaka halinde temizlediğiniz cildinize masaj hareketleriyle uygulayın. Cildinizle etkileşimi açısından 20 dakika kadar cildinizde bekleteceğiniz maskeyi ılık su ile cildinizden arındırabilirsiniz.

Kleopatra cilt maskesini  cildinize düzenli şekilde haftada 1-2 kez uygulayarak tüm cilt sorunlarınızı kolaylıkla ortadan kaldırabilir ve doğal güzelliğinize kısa sürede kavuşabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz