Kışın Kusursuz ve Genç Görünmenin Sırları

Kışın Kusursuz ve Genç Görünmenin Sırları

Kış aylarında genellikle yaz aylarında olduğu kadar kendimize dikkat etmez ve bakımımıza gerektiği kadar önem veremeyiz. Bu yüzden aslında kış aylarında da her daim bakımlı, güzel ve genç görünmelisiniz. Bakımından ve güzelliğinden hiç kimse hiçbir vakit ödün vermek istemez ama bunun için gereken şeyleri yapmaktan da kaçınır. Aslında kış aylarında da genç, modern, şık ve kusursuz görünmek oldukça kolaydır. Öncelikle yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da yediklerinize, içtiklerinize ve düzenli spor yapmaya özen göstermelisiniz.

Özellikle de sebze ve meyve ağırlıklı beslenerek ara öğünlerde salata ağırlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz. Bunun dışında günde yine en az 2 litre su içmelisiniz. Kış aylarında cildinizin kuruluğu artar, nem dengesi azalır ve dudaklarınızda, ellerinizde ve ayaklarınızda çatlaklar meydana gelebilir. bu yüzden hafif ve renksiz parlatıcıları dudaklarınızın kuruduğunu hissettiğiniz her an uygulayabilirsiniz ve krem ya da nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyin. Bu yüzden en şık ve en modern görünüme ulaşmak bunların yanında tabii ki kıyafetlerinize de dikkat etmenizle mümkün olacaktır. Genç görünmek için vücudunuzu öncelikle nemden yoksun bırakmamalısınız.

Kışın kusursuz ve genç görünmek için evde kendinize çeşitli maskeler de hazırlayabilirsiniz. Özellikle de salata maskesi, yoğurt, karbonat ve zeytinyağları ile oluşturulmuş maskeler ile kaybolan vücut neminizi geri kazanabilir ve yüzünüzün daha genç ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz. Kışın kusursuz ve genç görünmek için ağır yağlı yiyeceklerden ve aşırı hamur işlerinden uzak durmalısınız. Yeşil çay başta olmak üzere bitki ve meyve çayları kış aylarında sizin en iyi dostunuz olmalı ve siyah çay yerine daha hafif olan bu bitki ve meyve çaylarını tercih etmelisiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz