Kısa Paçalı Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Kısa Paçalı Pantolonlar Nasıl Giyilir?

Bu sezon tekrar moda dünyasında kendini belli eden şık trendlerden biri de kısa paçalı pantolonlardır. Kısa paçalı pantolonların nelerle giyileceği, nasıl kombinleneceği ve hangi ayakkabının daha uygun olduğunu bilmek önemlidir.

Örneğin; kısa paçalı pantolonlar basenleri ortaya çıkardığı için, özellikle minyon kadınlarda basenleri çıkaran görüntülere yol açabiliyor.

Uzun boylu veya kıvrımlı hatlara sahipseniz dahi kısa paçalı pantolonları giyerken bazı giyim kurallarına önemle dikkat etmeniz gerekir.

Eğer kısa bacaklara sahipseniz, kısa paçalı pantolonunuzun bel modeline de dikkat etmelisiniz. Yüksek belli pantolonlar daima düşük belli modellere göre daha uzun ve hoş görünmenize neden olacaktır.

Ancak,uzun boyluysanız biraz daha geniş paçalı modelleri tercih edebilirsiniz ancak birçok kadın mümkün olduğunca dar paçalı yani slim paça modelleri tercih ediyor.

Kısa paçalı pantolonlar giydiğinizde proporsiyonlarınıza her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz. Modada çokça kullanılan altın oran kuralına dikkat ederek kısa bir üst veya çok uzun bir bluzla kısa paçalı pantolonlarınızı şık bir biçimde kombinleyebilirsiniz.

Kısa paçalı pantolonlarınızla özellikle kısa tunikleri veya minik bluzları tercih edebilirsiniz. Vücuda oturan kısa paçalı pantolonlarınızla doğru bir şekilde kombinleyeceğiniz tunikler bacaklarınızı daha uzun gösterecek ve trend bir görünüme de kavuşacaksınız.

Kısa paçalı pantolonlarla genelde en çok tercih edilen ayakkabı modelleri babetler, topuklu ayakkabılar ve topuklu sandaletlerdir. Ancak, asla aşırı abartılı olan platform topuklu ayakkabılar giymemelisiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz