Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Giyinmeli?

Kısa boylu kadınlara giyim için pek çok öneri de bulunabilir. Çünkü uzun görünmek için farklı farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Bu yöntemlerle çok daha uzun boylu görünmeyi başarabilirsiniz.

Kısa boylu kadınlara en çok önerilen şey ise topuklu ayakkabıdır. Ne kadar kısa boylu olursanız olun size hemen fiziksel yükseklik sağlayacak olan topuklu ayakkabılar mutlaka tercihlerinizde olmalı.

Yüksek bel parçaları giyin. Daha uzun boylu görünmek için orantı yanıltması sorununuza çözüm için yetecektir. Daha uzun boylu görüneceksiniz.

Kısa paçalı pantolon modellerinden uzak durmalısınız. Kısa boylu bayanların tercih etmesi gereken model ise ayakkabının hemen üzerinde biten pantolon modelleri olmalıdır.

Sivri burunlu ayakkabılar ve ince kemer tercihleri sizin için her zaman daha iyi olacaktır.

Baştan aşağıya tek renk kıyafet giymekte önemlidir. Baştan aşağıya tek renk giyinerek uzun bir süliyet yaratabilirsiniz.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz