Kırmızı Biber Çorbası ve Zayıflama

Kırmızı Biber Çorbası ve Zayıflama

Evet hanımlar kırmızı biber çorbası ile zayıflamanın vakti geldi. Zayıflama ile ilgili daha bilmediğiniz bir çok şey var. Sizler bu blogu takip ederek zayıflama konusunda incelikleri öğreneceksiniz. İşte şimdi size yeni bir tarif, kırmızı biber çorbası ve zayıflama !

Kırmızı acı biber aslına bakarsanız hızlı kalori vermenize yardımcı olan bir besin. 20 dakikalık yürüyüşte yaktığınız kalori kadar yakmanızı sağlayan özelliği bulunuyor. Üstelik kırmızı biberin kalori yaktığı araştırmalarla da kanıtlanmış ve test edilmiş. Bu yüzden tarifini vereceğimiz kırmızı biber çorbası zayıflama konusunda size yardımcı olacaktır.

kırmızı-biber-çorbası

 Malzemeler:

– 10 adet kırmızı biber

– 1 adet kırmızı soğan

– 1 adet acı biber

– 1 dal biberiye

– Yeterince su

Hazırlanışı:

Malzemelerimiz eksiksiz olduğunu gözden geçirdik ve işleme koyuluyoruz. Önceden hazırlamış olduğunuz kırmızı biberleri temiz sudan bol su ile geçiriyoruz ve yine yıkıyoruz. Kırmızı biberleri güzelce doğruyoruz. Daha sonra robottan geçirip güzelce kıymıklıyoruz. Kırmızı soğana geldi sıra ve kırmızı soğanları doğramaya başlıyoruz. Ancak soğanı büyük doğramaya dikkat etmenizde fayda var. Bütün bunları hazır ettikten sonra baharat olarak kullanacağınız biberiye ve acı biberi de üzerine ekleyin. Suyunu malzemelerin üzerini tamamen aşmayacak şekilde ayarlamanız gerekmektedir. Çorbaya kesinlikle yağ katmıyoruz. 15-20 dakika kaynatın çorbayı ancak duruma göre zaman ayarlaması mutlaka yapın. Son olarak da zevkinize göre tuzda ekleyebilirsiniz.

Zayıflama yolunda ki çorbanızı afiyet ile yiyebilirsiniz. Kalori yakmanıza yardımcı olan en önemli besin kaynaklarından olan kırmızı biber çorbası yaparak forma girebilirsiniz.

Zayıflama çorbaları arasında dikkat çeken kırmızı biber, kalorinin yanı sıra sağlıklı beslenmenize de yardımcı oluyor.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz