Kırılan Göz Farı Nasıl Onarılır?

Kırılan Göz Farı Nasıl Onarılır?

Kadınların en sevdiği makyaj malzemelerinden biri farlardır. Gözlere ayrı bir hava veren bu kozmetik ürünü, kadınların hayatında ayrı bir önem taşır. Peki çok sevdiğiniz far, bir sebeple kırıldı ya da parçalandı. Bu durumda yeni bir far mı alacaksınız? Biz size daha mükemmel bir seçeneği öneriyoruz.

 

 

Kırılan Göz Farını Onarma Yolları

Farınız kırıldı ve parçalandıysa yapmanız gereken ilk şey, farı daha fazla parçalamaktır. Evet yanlış duymadınız! Parçalanan farınızı toz haline getirene kadar parçalayarak işe başlayın. Ardından parçaladığınız farı, uygun bir kalıba ya da sağlamsa kendi kalıbına dökün. Üzerine birkaç damla saf alkol ekleyerek, bir kürdan yardımıyla farı alkolle karıştırın. Burada dikkat etmeniz gereken şey, farınızın kremsi ya da ıslak kum kıvamında olması. Bu kıvama gelene kadar ihtiyaç olursa, alkolden faydalanmaya devam edebilirsiniz. Sonunda istediğiniz kıvamı elde ettiniz! Şimdi sıra farınızı orjinal görüntüsüne dönüştürmeye geldi. Bunun için bir bozuk parayı, temizlenmiş bir kumaş parçasına sarın. Sardığınız parayı farın üzerinde 25 saniye kadar bastırın. Böylelikle farınızın üzerinde, orjinal halinde olan kumaşımsı doku oluşacaktır. İşlem tamamlandıktan sonra yapmanız gerek şey, farın ağzı açık şekilde 10 saat boyunca bekletmeniz. Ertesi gün uyandığınızda, yepyeni bir fara kavuşmuş olacaksınız.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

2017 Gelinlik Trendleri

Önerdiklerimiz