Kilo Verdiren Çilekli Müsli Tarifi

Kilo Verdiren Çilekli Müsli Tarifi

Kilo vermenin en önemli kuralı, metabolizmanın çok iyi çalışması ve hızının yükselmesidir. Bunun için ise, sabah kahvaltısının çok iyi yapılması ön şartlardan biridir.

İnsan metabolizması, kurulu bir saat gibidir ve düzeninin sağlanması kişinin alışkanlıklarına bağlıdır. Bundan dolayı, vücudunuz ile ilgili kuralları siz belirleyin ve bunun için irade gösterin.

Zayıflamak ve kilo vermek için oldukça etkili bir kahvaltı olan, aynı zamanda tatlı ihtiyacını da karşılayan çilekli müsli tarifi, kısa zamanda istediğiniz kiloya inmenizde etkili olacaktır.

Kilo verdiren çilekli müsli, sadece 253 kaloridir ve zayıflama konusunda oldukça etkilidir. Bunun yanı sıra, çok iyi bir idrar söktürücüdür be vücudunuzdaki kötü toksinleri ve zararlı maddeleri dışarı atar.

Ağzı kokusunu gideren ve kanı temizleyen zayıflatan çilekli müsli, diş etleri üzerinde onarıcı etkisiyle, onları güçlendiriyor.

Vücuda oldukça yararı bulunan bu tarif, aynı zamanda sakinleştirici yönüyle tansiyonu da düzenleyerek, stresi azaltıyor.

İşte, vücuda sayısız faydası olan aynı zamanda çok iyi kilo verdiren tarif!

 

 

 

Kilo Verdiren Çilekli Müsli İçin Gerekli Malzemeler

  • – 4 yemek kaşığı müsli
  • – 1 su bardağı yağsız süt
  • – 1 tatlı kaşığı bal
  • – 6-7 adet doğranmışçilek

Çilekli Müslinin Hazırlanışı

4 yemek kaşığı müsliyi bir kasenin içerisine koyarak, içerisine sütü, balı ve çilekleri ilave edin.

Hazırlamış olduğunuz kilo verdiren çilekli müsli tarifini, genellikle sabahları tüketin ve günde sadece 1 kere yiyin.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz