Kate Moss Nasıl Güzel Kalıyor?

Kate Moss Nasıl Güzel Kalıyor?

Kate Moss’un cilt bakım sırrı çözüldü. Uygulanması çok kolay ve uzun açıklama gerektirmeyen bir cilt bakım sırrı var. Duyduğunuzda bu zaman kadar nasıl uygulamamaışım diyeceksiniz.

Kadınlar arasında cilt bakımıyla değişik efsaneler anlatılagelir. En çok paylaşılan konuların arasında yemek tarifi ilk sıradaysa, diğeri güzellik sırlarıdır. Biz de yeni öğrendiğimiz bir gerçeği sizle paylaşıyoruz.

Kate Moss 39 yaşında ama, cildi hiç 39 yaşında gibi durmuyor. Arada sırada yüzünü buz gibi suyla dolu bir kaba soktuğu söyleyen Moss, bu uygulamanın tesirini anında görebildiğinden de bahsetmiş. Buz gibi soğuk suyun cildini anında canlandırdığını ve sıkılaştırdığını söylemiş.

kate-moss

Kış boyu kalın kalın kazaklarla gezmeye bayılan, yazın bile en ufak bir rüzgarda hırkaları sırtına geçiren, kolayca üşüyen biriyseniz bu öneri size pek sevimli gelmeyecektir. Yine de bizce denemeye değer, ne dersiniz?


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz