Kaşlarınız İçin Tavsiyeler

Kaşlarınız İçin Tavsiyeler

İfadelerinizi belirginleştiren ve yüz güzelliğinizi tamamlayan kaşlarınız için,sağlıklı ve bakımlı olmaları oldukça önemlidir. Kaşlarınıza şekil vermeden önce bazı uzman önerilerini dikkate alın.

İşte o tüyolar:

– Kaşlarınızın arası ne çok kapalı ne de çok açık olmalıdır. Estetik açıdan bunun ölçüsünün ayarlanması gereklidir.

– Düşük bir göz yapısına sahipseniz,kaşlarınıza biraz düz ve geniş bir şekil verin. Kaş uçlarınızı da aşağıya veya yukarıya çekik şekilde yapmayın.

– Yaşınız ilerledikçe göz kapaklarında gevşemeler olur. Bu gevşemeler sonucu kaş ve gözün arasındaki mesafe daralırken bunu engellemek için, kaşınızı alttan bir sıra alın.Kaş bir sıra daha  yukarı kalkmış olurken göz kapaklarınız açılacak ve bu sizi olduğunuzdan daha genç gösterecektir.

– Kısa kaşlara sahipseniz yumuşak uçlu bir kaş kaleminin yardımıyla kaşlarınızı şakaklara doğru çekin.

– Kaşlarınızı asla kökünden değiştirmeye kalkmayın. Kaşlar kendi eğikliği ve şekli korunarak düzeltilmeli ve mutlaka kendi yönünde bir şekilde alınmalı. Aksi takdirde köklerinde pütürlü bir görünüm olurken, kaşlarınıza da zarar verirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz