Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

Kaş Kalınlaştırma Yöntemleri

İnce kaşlarından sıkılan ve yenilik arayan bayanlara tavsiye edilebilecek kaş kalınlaştırma yöntemleri ile kaşları ideal bir şekilde kalınlaştırabilmek hiç de sanıldığı kadar zor değildir. Özellikle yanlışlıkla fazla inceltilen ve yeniden kalın hale getirilmek istenen kaşlar için uygulanabilecek bu yöntemler ile kısa sürede kaşların doğal haline geri çevrilmesi mümkün olabilir.

 

Kaşları Kendi Haline Bırakmak

Kaş kalınlaştırma yöntemlerinde elbette herkesin tahmin edebileceği gibi en etkili teknik, kaşlara belirli bir süre boyunca hiçbir işlem uygulamamak ve uzamaları için kendi hallerine bırakmaktır. Bu yöntem ile seyrelen kaşların zaman içerisinde yeniden çıkmaları sağlanabilmektedir.

Peeling ile Kan Akışını Hızlandırmak

Kaş kalınlaştırma yöntemlerinde popüler olan bir başka teknik de vücut peelingleri ile kaş ve çevresine masaj yaparak bu bölgedeki kan akışını hızlandırmak ve kaşların daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlamaktır. Peeling yapmaya vakti olmayan hanımlar ise yumuşak uçlu bir diş fırçası ile dairesel hareketler yaparak da aynı etkiyi kaşlarında görebilirler.

Ek Vitamin Desteği Almak

Kaş kalınlaştırma yöntemleri içerisinde ek vitamin desteği ve biotin açısından zengin bir beslenmenin yeri oldukça ayrıdır. Kıl çıkarma üzerine etkili olan vitaminler, doğrudan kaşlara uygulanabileceği gibi hap şeklinde vücuda alınarak da kaşların kalınlaşmasına ve daha hızlı uzamasına katkıda bulunabilirler.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz