Kalorisi Düşük İçecekler

Kalorisi Düşük İçecekler

Yaz aylarının vazgeçilmezleridir içecekler. Susuyoruz ve susuzluğumuzu gidermek için elimize geçen her içeceği bir yudumda içiyoruz. Ancak sağlıksız şekilde yaptığımız bu içme hareketi bize kilo almamıza sebep oluyor. 

Serinlemek için içtiğimiz içeceklerin kilo almasını sağladığını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü bende bilmiyordum. Öğrenmiş olduk. Evet hanımlar güzel kızlar, biranda içtiğimiz içeceklerin aslında zararlı ve kilo almaya meyilli yapıları olduğu kanıtlanmış.

Sizlerde hangi içeceklerin düşük kaloride olduğunu bilmiyor iseniz bu yazıyı okumanızı öneriyoruz. Bu yazıda pratik önerilerde bulunacağız sizlere.

Kalorisi-Düşük-Olan-İçecekler-Hangileridir

İlk olarak limonata yaz aylarının vazgeçilmezidir. Sizlere limonatayı önerebiliriz düşük kaloride ki içecekler arasında. Kalorisi düşük olduğundan dolayı kilo almanıza engelde olacaktır. Dışarıda satılan limonatalar sizlere farklı geliyor ise o zaman size tarifini verelim.

Şekeri sevmiyor iseniz tatlandırıcı kullanabilirsiniz. Limon suyu, limon kabuğu rendesi ve biraz nane kullanarak kendi damak tadınıza göre limonatayı hazırlamanız mümkün.

Yine yaz aylarının vazgeçilmez içecekleri arasında Milk Shake geliyor. Kalorisi düşük olan bu içecek hemde sizleri serinletmeyi sağlıyor. Yani size kilo aldırmayan ve gönül rahatlığı ile içebileceğiniz bir içecek olan Milk Shake, en çok tercih edilen içecekler arasında.

Listemizin son içeceği ise Kahvelerde unutulmayan sade soda ayran karışımı. Bu karışım harika bir içecek olarak karşımıza çıkıyor. Sizde evinizde bunu yapabilir ve düşük kaloride ki içeceği içerek serinleyebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz