Kabarık Gelin Topuzu Modelleri

Kabarık Gelin Topuzu Modelleri

Gelin adayları için düğün günlerinde yaptıracakları saç modelini seçmek büyük bir derttir. Herkes farklı bir öneri sunar ve kafasını karıştırır. Ama genellikle gelinler saçını topuz yaptırmayı tercih edeler. Topuz yaptırmaya karar veren hanımlar bu sefer de modeline karar vermek için uğraşır. Sizi bu sıkıntıdan kurtarmak ve aklınızda bir şeyler oluşturmak için bu yılın en çok tercih edilen gelin topuz modellerinden birisini size anlatarak bir nebze de olsa size yardım etmeye çalışacağız.

Düğününde her bayan gösterişli ve güzel görünmek ister. Bu yüzden olsa gerek bu yıl kabarık topuz modelleri oldukça yaygın kullanılmaktadır. Kabarık gelin topuzu modeli bu yıl en çok beğenilen modeller arasında yer alıyor. Bu modeller genellikle her tür gelinliğe uyum sağladığı gibi bayanların da gösterişli görünmesini sağlıyor. Kabartılarak yapılan topuzlar simlerle ve incilerle de süslenerek değişik bir görüntü yaratılabiliyor. Kuaförler adeta saçlarınızda sanatını icra ederken sizin değişik bir görüntüye ulaşmanızı da sağlıyor.

Şık ve gösterişli görünmek için kabarık gelin topuzlarının ihtişamını kendinize uygulayabilirsiniz. Bu topuzlar sade gelinlik modelleri ile kullanıldığında daha çok göze çarpacaktır. Bu yüzden topuz modelinizi seçerken gelinlik modelinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Abartılı ve çok hareketli bir gelinlik tercih ettiyseniz bu topuz daha ağır kaçabilecek ve çok abartılı bir görüntüye yol açabilecektir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz