Işık Dolgusu İle Gençleşin!

Işık Dolgusu İle Gençleşin!

Işık dolgusu Ankara merkez kliniği başta olmak üzere, Göz çevresi denilince artık akla gelen uygulama ışık dolgusudur. Işık Dolgusu Ankara kliniğimizde kişiye daha genç ve dinç bir görünüm kazandırmak için uygulanan en sık uygulamalardan bir tanesidir. Göz çevresinde septum adı verilen yağlar bulunmaktadır. Bu yağlar yaş ilerledikçe azalır ve göz altlarında milimlik çukurlara sebebiyet verir. Oluşan bu çukurlar gölgeler oluşturarak göz altının kötü gözükmesine neden olmaktadır. Işık Dolgusu Ankara göz altının kaybettiği dolgunluğu hyalüronik asit yardımıyla cilde geri verir ve aydınlık bir görünüm sunar.

İşlem Nasıl Uygulanır?

Uygulama kısa sürede tamamlanır ve kişi gündelik hayatına sorunsuz devam edebilmektedir. Bazı kişilerde 1-2 gün hafif morluklar oluşabilir. Lokal anestezi yardımıyla ince iğnelerle cilde enjekte edilmektedir. Ağrı ve iz oluşmaz.

Yanak Dolgusu Ankara ve İstanbul başta olmak üzere yine neredeyse tüm illerde yer alan özel kliniklerde ve hastanelerde uygulanabilmektedir. Yaşlanma etkisi genellikle yüz bölgemizde daha ön plana çıkar. Bunu engellemek ve yaşlanmayı ertelemek artık çok kolaydır. Cildimiz yaş ilerledikçe yağ dokusunu kaybeder ve hatlar silikleşmeye başlar. Yanak Dolgusu Ankara kliniğimizde 15 dakikalık bir uygulamayla dolgu maddesi deri altına enjekte edilir. Bu uygulama elmacık kemiklerini belirginleştirerek yanaklarda da bir aydınlık sağlamaktadır. Böylece daha dinç ve dolgun bir ifade sunar. Uygulama esnasında kişinin yüz hatlarında doğallığın bozulmamasına özen gösterilmektedir.  Yanak Dolgusu Ankara hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için www.drbuketyildirim.com adresine göz atabilirsiniz.

Cilt Gençleştirme Ankara kliniğimizde yine farklı bir çok yöntemle gerçekleştirilmektedir. Bu yöntemlerden bazıları ise; Icon lazer, mezolifting, clearlift, altın frekans scarlet-s, kimyasal peeling gibi çeşitli uygulamalardır.

Cilt Neden Yaşlanır?

Yaşlanma sürecince ağız ve göz çevresinde oluşan çizgiler derinleşir. Bu derinleşmeler nedeni ile de ciltte istenmeyen görüntüler meydana gelir.Bu kusurları gidermek için Cilt Gençleştirme Ankara kliniğimizde anestezik kremler yardımıyla ortalama 20 dakika arasında işlemler tamamlanır. Kuruyan deriyi canlandırmak için çeşitli mineraller ve aminoasit desteğinden yararlanılır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz