İş, Eş, Dost Bulmak!

İş, Eş, Dost Bulmak!

Kelebek Sohbet Chat Odaları!

Kelebek Sohbet sitelerinin genelinde insanların algısı yalnızca ilişki kurmak için girilen gönül bağı kurarak hareket eden bir sunumunun olduğudur. Fakat bu aldı önceden yurt dışında yenilmiştir ve şimdide yavaş yavaş Türkiye’de bu ön yargı giderek azalıyor. Yurt dışındaki örneklere baktığımızda, 18 yaşını tamamlamış üniversite öğrencileri, okudukları bölümden mezun olan ve bu kavramı meslek olarak icra eden kişilerden, bölüm ve meslek hakkında bilgi almak için kullanıldığı çok yaygın görülmüştür. Hatta kimi zaman okulların bazı siteleri önerdiği bile olmuştur.

İletişim Nasıl Kurulur

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra , sizin dünyanıza uygun kafa yapısında yazılarının ve profil tanıtımının mevcut olduğu kişiyi seçerek arkadaşlık talebi gönderebilirsiniz. Daha sonrasında kendinizi tanıtacak bir konuşma ardından, samimi şekilde kendinizi hiç kasmadan sohbet kıvamına döndürerek , merak ettiğiniz konuları paylaşabilirsiniz. Daha sonrasında sohbet seyrine göre, görüntülü konuşma, sesli konuşma gibi özelliklerle çok daha samimi bir muhabbete dönüşme şansı vardır.

Kim Ne Der Düşünmeyin

İlişkileriniz güçlendikten sonra buluşma evresi fazla güven gerektiren bir aşamadır. Öncesinde aylardır belki de yazıştığınız telefonla görüştüğünüz ve görüntülü sohbet ettiğiniz kişiyle birebir canlı bir buluşma gerçekten çok heyecanlı bir aşamadır. Bu buluşmayı, site yardımcı ekibine bildirebilirsiniz ve çok daha güvenilir şekilde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Yeni kişiler ve hayatlar sizleri sadece iki tık yaparak karşınıza çıkmak için bekliyorlar. Cesaret çok yakında, sohbet odaları için iki kere tıkla!

Giriş Adres : http://www.kelebek.org


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz