İdeal Diyet Listesi

İdeal Diyet Listesi

Günümüz de gerek internet ortamında olsun, gerekse gazete ve televizyonlarda olsun, sürekli olarak zayıflamaya yönelik diyet listeleri doktorlar tarafından dağıtılır. Birde doktorların hiç tasvip etmediği şok diyet listeleri vardır ki bunlar en sakıncalı grupta yer alan diyetlerdir. Çünkü bu diyetler de kişi sağlıksız beslenir.

Sürekli olarak tek yönlü beslenir ve alması gereken tüm vitaminleri alamaz. Bu sağlıksız diyetler hem insan metebolizmasına zarar verir hem de sinir sistemini bozar. Bu diyetlerle bir anda verilen kilolarda yağ dokusundan değil kas ve su dokusundan kayıplar verdirdiği için verilen kilolar kısa sürede fazlasıyla geri döner.

O zaman bu kilolardan ideal diyetle nasıl kurtulabiliriz? Öncelikle bir diyetisyene gidin ve tüm değerlerinizi ölçtürün. Sizin için en ideal olan diyet listesini diyetisyeninizden başkası bilemez. Onun vermiş olduğu diyet listesi size belki bir anda kilo kaybettirmeyecektir. Fakat uzun vadede en sağlıklı kilolar bu şekilde verilir. Şok diyetlere itimat edip sağlıklı diyet verme şekli olan doktor tavsiyesinden uzaklaşmayın.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz