H&M’nin Projesi İçin Kısa Film Çekildi

H&M’nin Projesi İçin Kısa Film Çekildi

H&M’nin Projesi İçin Kısa Film Çekildi

Ürün Toplama Projesi H&M’nin 2013 yılından bu yana tüm mağazalarının ortak katılımıyla gerçekleştirilen çok özel bir çalışma. Sözü edilen projenin gerçekleştirilme şekli ise kısaca tüketicilerin kullanmadıkları ve saklamayı da istemedikleri ürünleri H&M mağazalarına getirmesi ve getirilen bu ürünlerin yeniden kullanıma hazırlanması veya dönüştürülerek kullanıma sunulması olarak açıklanabilir.

Proje kapsamında tüm Türkiye’de bulunan H&M mağazalarının katılımıyla 25 milyon tişört üretmeye yetecek 5000 ton tekstil ürünü toplanmıştır ve bu projenin daha da geliştirilebilmesi için firma proje kapsamında toplanan ürünlerle ilk koleksiyonunu da yaratmıştır. Yine sözü edilen proje kapsamında yapılan geri dönüşüm sürecini gözler önüne sermek için NewYork’ta fotoğrafçı Bella Borsodi tarafından güzel bir kısa film hazırlandı. Filmi sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

 


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz