Hızlı Yaşlandığınızı Gösteren İşaretler

Hızlı Yaşlandığınızı Gösteren İşaretler

Cilt tonunuz, kırışıklıklar, saçınızın durumu ve genel görünümünüz sizin yıllara karşı koyamayarak hızla yaşlandığınızın göstergesidir. İnsan vücudunun aynası olarak kabul edilen cilt, sağlık sorunlarını dahi yansıtır. Bazı yaşlanma belirtileri ve alınması gereken önlemler ise şöyledir:

Göz Kapaklarınızın Çevresinde Yağ Bezeleri ve Düşük Göz Kapakları
Düşük göz kapakları, birden fazla problemin habercisidir. Yorgunluk, sıvı tutulumu veya alerji gibi semptomlara bağlıdır. Düşük göz kapakları, vücudunuzdaki serbest radikallerin artmasına ve sağlığınızın bozulması neden olurlar.

İşlenmiş gıdalardan uzak durarak bu şikayetlerinizin önüne geçebilirsiniz. Karaciğer ve böbreklerinizin toksinlerden kurtulmasını sağlamalısınız. Yağlı beslenmemelisiniz.

Kızarmış Gözler
Kızaran gözler alerji veya çok okumaktan kaynaklanmayabilir. Özellikle kireçlenmeye bağlı kronik bir enfeksiyona bağlı olduğu düşünülmektedir.

Eklem ağrılarını azaltmak bu semptomun önüne geçebilir. Alkali bir diyet uygulanmalıdır. Ceviz, badem ve salatalık gibi ürünler tüketilmelidir.

Cilt Dokusunda ve Renginde Değişim
Kuruyan ve dökülen bir cilt, tiroid kontrolü yapılmasını haberdar eder. Cilt temizliği bu konuda size yardımcı olacak bir etken olurken, kafeinden kaçınılmadı gerekmektedir. Manganez takviyesi alınmalıdır. Soya ve soya ürünleri tüketilmemelidir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz