Hint Yağı Saç Uzatır Mı?

Hint Yağı Saç Uzatır Mı?

Günümüz koşullarında kişisel temizlik ve bakım sağlığımız için çok önemlidir. Saçlarımız ise yapısı itibariyle çabuk yağlanmaya, dolayısıyla kirlenmeye müsaittir. Saç bakımı yaparken doğal ürünler kullanmaya dikkat edersek saç döküşmelerini de en aza indirgemiş oluruz. Hint yağı içerisinde bol miktarda Omega 6 ve E vitamini bulunmaktadır. Saç diplerine uygulanırsa saç köklerini güçlendirecek ve saçlarınızın hem sağlıklı olmasını hem de uzamasını sağlayacaktır. Dolgun saçlar için de hint yağı tercih edilebilir. Nemlendirici etkisiyle sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşmak mümkündür.

Hint Yağı’nın Saça Uygulanması

Kısa saçların sağlıklı uzaması için sürekli bir bakım yapılması şarttır. Saç bakımı için etkili bir yöntem arıyorsanız size hint yağını önerebiliriz. Haftada bir saçlara uygulanacak hint yağı kürü saçların uzamasını da hızlandıracaktır. Aktarlarda kolayca bulunabileceğiniz hint yağını saçlara uygulamak da oldukça kolay.

Sadece iki yemek kaşığı hint yağı parmak uçları ile saç derisine masaj yapmak suretiyle uygulanıp bir saat bekletilirse hem saçlarınızı besleyecek ve saç dökülmesini engelleyecek, hem de saçların daha hızlı büyümesini sağlayacaktır. Hint yağı kürü saçlara mutlaka haftalık olarak uygulanmalıdır.

Saç Bakımının Püf Noktaları

Saçlarımızın bakımı için dengeli ve düzenli beslenme çok önemlidir. Sağlıklı saçlara sahip olmak için vücudumuzu dinlendirmeliyiz. Aynı zamanda spor gibi faliyetler de saçlarımızın daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz