Hayalleriniz Doğrultusunda Ev Dekorasyonları

Hayalleriniz Doğrultusunda Ev Dekorasyonları

Evlerimiz bizlerin yaşam alanlarımızdır. Evlerimizde kullanmış olduğumuz mobilyaları seçerken şık olmalarının yanı sıra fonksiyonel ve rahat olmalarına da büyük özen gösteririz. Evlerimizdeki herhangi bir odayı dekore etmek hepimiz için heyecanlı bir süreçtir. *Yeni evlenecek ciflerin evlerinin tamamını, bebek bekleyen ailenin yeni bireyine ait olan bebek odalarını, *evlerini yeni almış olanların büyük heyecanla eskileri atarak yeni ev yeni eşya heyecanları tarif edilemez. *Evlerinde iyi bir dekorasyona sahip şık ve fonksiyonel odalar tasarlamak herkesin zevkine ve bütçesine göre farklılıklar göstereceğini de unutmamamız gerekir.

Evlerimizin içerisinde gerek donanım gerekse güvenlik acısından mobilya seçimlerinde özen gösterilmesi gereken çocuk odaları duvardaki prizlere takılacak olan kilitlerden, çocuğun yaşına uygun kesici ve zarar verici olmayan objelerin seçilmesi, odada da ranzalı yatak kullanılacak ise güvenilir ve kaliteli ürünlere sahip olan firmaların ürünlerinin seçilmesine özenle dikkat edilmesi gerekmektedir. Odada yaratmak istediğiniz konsepte daha uygun bütçelerle sahip olmak istiyorsanız, yatak ve dolapları bu şekillerde seçmek yerine yatak örtüsü, yastıklar, halı ve duvar stickerları konsepte ait şekiller de yapıştırarak da arzu ettiğiniz konsepte sahip olabilirsiniz.

Ayrıca çocuk odaları gibi artı bir özen gerektiren diğer bir odada evlerimizde büyük bir alana sahip olan salonlarımızdır. Salonlarımız evimizde ki eşyalarımızın büyük bir kısmının yer aldığı alanlardır. Evlerimize gelen misafirlerin ilk girdiği ve evlerimizle ilgili ilk izlenimleri olacak odalar içerisindeki mobilya tasarımları, eskisi gibi klasik soğuk renklerde yalnızca oturulan koltuk takımlarının yerine sade, sıcak, şık ve kullanışlı koltuk takımlarına bırakmıştır. Eşyalarla bir bütün oluşturacak olan aksesuarlarda salonlarımız için çok önemlidir. Ayna, şömine, tablo, biblo ve avizeler odada bulunan eşyaların ve odanın sahip olduğu ebatlar doğrultusunda seçilmeye özen gösterilmelidir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz