Hamile Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamile Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hamile Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bayan giyim denildiğinde akla sadece bayanların gerek günlük gerekse de davetlerde kullandığı kıyafetler gelse de aslında kadınların iki çok farklı fizyolojisini belirtmek için bayan kıyafetleri hamile kıyafetleri ve normal kıyafetler şeklinde ayrılmalıdır. Bu ayrım aslında moda dünyasında bulunsa da genelde akıllara normal kıyafetler gelmektedir. Oysaki bayanlar hamileyken daha özel bir dönemde bulunmakta hem de daha şık olma ihtiyacı hissetmektedir. Hamile giyim alanında tercih yapılırken şık olmak için bazı hususlara oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Örneğin hamile bayanlar belli miktarda kilo aldıkları için kendilerini bol ve koyu renkli kıyafetlere mahkûm etmemelidirler. Doğru kombinler ve bilinçli bir giyim tarzıyla hamile bayanlar da istedikleri model ve renkte kıyafetleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler.

Diğer yandan hamile bayanlar dozunda olmak koşuluyla dekolteli kıyafetleri de tercih etmelidir. Çünkü dekolte bu dönemde daha çekici ve şık görünmelerini sağlamaktadır. Son olarak hamile bayanlara verebileceğimiz tavsiye ise kıyafetlerini mutlaka uygun bir aksesuarla süslemeleridir. Bunun için en uygun aksesuarın ise bayan saatleri olduğunu belirtmek isterim.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz