Güneş Gözlüğü Seçmenin Püf Noktaları

Güneş Gözlüğü Seçmenin Püf Noktaları

Klasik oval gözlükler,kare yüzlüler için uygundur. Geniş bir alın ve geniş elmacık kemiklerine sahip olduklarından dolayı yumuşak ve kıvrımlı stiller ile sert açılar azaltılabilir. Oval ve büyük boylu tarzda yuvarlak,narin ve kadınsı tasarımlı güneş gözlükleri kare yüz tipi için en uygun olanlarıdır.

Düz ve çerçeveli güneş gözlükleri yuvarlak yüzleri kolaylıkla dengeler. Yuvarlak yüz şekline sahip olanlar için açısal olan dikdörtgen ve geniş çerçeveler en ideal güneş gözlüğü seçimleridir.

Yuvarlak yüzlüler de ise yanak kısımları belirgin olduğu için yüzün üst kısımlarına dikkat çekmek gerekir.Bunun için ise kare gözlükleri tercih etmek doğru bir seçim olacaktır.

Küçük güneş gözlüklerini,yuvarlak yüzlüler tercih etmelidir. Kalp şeklindeki yüzler için de en uygun gözlükler küçük çerçeveli gözlüklerdir. Bu tarz gözlükler geniş alın hatlarını yumuşatarak,sivri çeneyi de kolaylıkla dengelemek için uygundur.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz