Göz Altı Torbalarından Kurtulmanın Yolları

Göz Altı Torbalarından Kurtulmanın Yolları

Yoğun geçen bir günün ardından veya uykusuz kalındığında ortaya çıkan göz altı torbaları, morluklarla ve şişliklerle kendini belli etmektedir.

Göz altı torbaları için bazı ipuçları var ve bunları uygulamak gününüzü kurtarabilir. Buz gibi salatalık dilimleri imdadınıza yetişecektir. Uyandığınız anda bunu uygulamalısınız. Şişkinlikleri anında azaltacaktır.

Akşam yemeğinde özellikle az tuzlu beslenmelisiniz ki, vücutta ödem olmasın. Sabah uyandığınızda ise mutlaka soğuk bir suyla yüzünüzü yıkayın. Vaktiniz varsa sabah bir yürüyüş bile çok faydalı olacak ve vücuttaki sıvı drenajının hızını arttırarak sizi canlı tutacaktır.

İyi ve kaliteli bir uyku oldukça önemlidir. Göz altı torbaları için,sabah içtiğiniz çayınızın poşetlerini gözlerinize koyabilirsiniz. Biraz beklettikten sonra da bol suyla durulayın. Gözleriniz hem dinlenecek hem de göz altı şişkinlikleriniz kısa zamanda yok olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz