Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

Göğüs Dikleştirme Egzersizleri

Bayanların en büyük sorunlarından birisi olan göğüslerin görünüşü konusunda bazı önerilerimizi sizlerle paylaşacağız. Daha dik görünmesini istediğiniz göğüsleriniz için evde uygulayabileceğiniz basit  egzersizler hakkında bilgi vereceğiz. Böylece sizler de az bir zaman ayırarak, göğüslerinizi nasıl dikleştirebileceğinizi ve basit egzersizler ile bunların gerçek olduğunu görebileceksiniz.

Hareketleri yaparken sayılarına ve ağırlıklara dikkat etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Her hareketin tekrarlanma sayısı 3 olmalı ve ağırlıklar da genellikle 2 ve 4 kg arasında olmalıdır.

Yere sırt üstü uzanmış bir şekilde bacaklarını da bükmeli ve havaya kaldırmalısınız. Yattığınız yerden elinize alacağınız 2 veya 4 kg ağırlıkları kaldırmalısınız. Hem göğüsleri, hem de karın kaslarını çalıştırması nedeniyle formunuzu korurken göğüslerinizi dikleştirmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

gogus-diklestirme-egzersizleri-1

Diğer bir hareket ise şınav çekme olarak bilinen ve yüzünüz yere gelecek şekilde yattığınız yerden kendinizi kollarınız ile kaldırmanızdır. Bu hareketi günde 10 kez tekrarlayarak dikleşmiş göğüslere sahip olmanızın mümkün olduğunu görebilirsiniz.

gogus-diklestirme-egzersizleri-2

Son olarak göğüs dikleştirme hareketi olarak yine ağırlıklardan faydalanabileceğiniz bir pozisyondan söz edeceğiz. Bunun için öncelikle sırt üstü uzanmanız, sonrasında ise dizlerini kırarak kalçalarınızı kaldırmanız gerekecektir. Ellerinizle de alacağınız ağırlıkları sürekli olarak kaldırıp indirmeniz sayesinde muhteşem bir şekilde göğüslerinizin dikleşmekte olduğunu görebileceksiniz. Günde 12 kez bu hareketi yapın ve siz de kısa sürede istediğiniz sonucu elde etmenin keyfini yaşayın.

gogus-diklestirme-egzersizleri-3

Üstelik tüm bu hareketler için yalnızca 10 dakika gibi kısa bir zaman dilimini ayırmanız yeterli olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz