Giysilerinizi Ucuz Gösteren Hatalar

Giysilerinizi Ucuz Gösteren Hatalar

Özenli giyinmeyi bir tarz haline getirdiyseniz ve her zaman şık olmayı amaçladığınız halde istediğiniz gibi bir stil yakalayamadığınızı düşünüyorsanız önerilerimize kulak verin…

Özenle seçtiğiniz kıyafetlerde yaptığınız kombinlemeler ve bazı detaylar farklı bir görüntü yaratabilmektedir.

Fazla aksesuar kullanmak en çok yapılan hatalardandır. Özellikle fazla pullu veya taşlı kıyafetler sizi bazen şıklıktan uzaklaştırır. Giysilerinizi kolye, broş ve fular gibi aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Böylece daha farklı bir stil yaratabilirsiniz.

Kıyafetlerinizin her zaman şık olmasının en önemli faktörlerinden biri kusursuz dikişlerdir. Satın alınan kıyafetlerde dikişlere de önem verilmelidir. Lastikli ve büzgülü dikişler giysilerde şıklığı olumsuz etkileyebilmektedir.

Çabuk solan renklerde tercih edilen kıyafetler maalesef hayal kırıklığına yol açacaktır. Siyah ve lacivert gibi belirgin renklerdeki kıyafetlerde jarse kumaşları seçmemelisiniz.

Kıyafetlerde renk ve desen seçimi oldukça önemlidir. Şıklığınız konusunda önemli detaylar verecektir. İri ve belirgin desenleri tercih etmeniz faydalı bir seçim olacaktır. Puantiye, ekose veya kaz ayağı desenli kıyafetler şıklığınızı tamamlayan seçimler olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz