Genç Kalmanın Yolları

Genç Kalmanın Yolları

Öyle ya da böyle bir şekilde yaşıyor ve yaşarken yaşlanıyoruz, ne kadar güzel olursanız olun size bahşedilen güzelliğin büyüsü bir gün gelecek ve bozulacak, bunu önleyemezsiniz ama erteleyebilirsiniz. Genç kalmak için önce vücudunuzla barışık olmalısınız. Ona iyi bakmak zorundasınız, bunu yaparken pahalı ameliyatlar ve kimyasal ilaçlar yerine doğal yolu tercih etmelisiniz. Doğallık her zaman uzun süre sizi genç tutacaktır.

Çok para verip aldığınız kimyasallar ve olduğunuz ameliyatlar sizi bir süre genç bıraksa da bir zamandan sonra yaşlanmanız gereken seviyeden çok daha yaşlı hale getirecektir. Aynalara düşman olmamak için doğallık şart.

* Öncelikle vücudunuza ve zihninize zarar verecek her türlü etkenlerden uzak durun.

Sigara, alkol, sürekli ve ağır makyaj, uyuşturucu.

Aynı zamanda stresten de olabildiğince uzak durmalısınız, sürekli canınızı bir şeylere sıkıp kendi kendinize strese girmek hem zihni hem de vücudu yıpratır.

Sağlıklı beslenin, düzenli bir beslenme alışkanlığınız olsun.

Yaşamınız boyunca egzersiz yapın.

Düzenli olarak uyuyun.

Vücut temizliğinize gereken değeri fazlasıyla verin.

Cildinizi nemlendirin.

En önemlisi bunları hayatınızın bir parçası, olmazsa olmazları haline getirin.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz