Genç Kalmak İçin 3 Önemli Sır!

Genç Kalmak İçin 3 Önemli Sır!

Birçok insan modern teknoloji nimetlerini kullanarak genç kalmanın yollarını arıyor. Haliyle istediklerini alıyorlar. Ancak bunun için ödenen paraların miktarı oldukça yüksek. Hayat tarzınıza dikkat ederek ve birkaç konuya özen göstererek, çok para ödemeden de genç kalmanız mümkün! İşte genç kalmak için 3 önemli sır sizlerle!

Uyku Düzenli ve Zamanlı Olmalı

Düzenli ve zamanında uyku uyumak, doğal bir gençlik iksiri anlamına gelmektedir. İnsan vücudu gece saatlerinde melatonin salgılamaktadır. Özellikle karanlık ortamlarda bu gerçekleşir. Bu salgı gece 23.00 ile sabah 05.00 arasında salgılanmaktadır. Bu nedenle doğru zamanda uyumak çok önemlidir. Melatonin salgısı hücrelerin yenilenmesine ve bünyenin düzenlenmesine yardım eder. Bu nedenle düzenli olarak ve doğru saatlerde uyumaya çalışmalısınız.

Maya Kullanımı Sağlık ve Güzellik İçin Önemli!

Maya içeriğinde %50 protein, demir, krom, selenyum, fosfor, çinko, B grubu vitaminleri ve magnezyum gibi değerli vitaminler bulunmaktadır. Bu nedenle mayalı ürünler tüketebilir ya da maya tabletleri kullanabilirsiniz. Eğer ikisi mümkün görünmüyorsa, tableti sütle açabilir ve 1 bardak suya karıştırarak kahvaltı sonrasında tüketebilirsiniz. Bunu düzenli şekilde yaptığınızda cildiniz daha fazla oksijen alacak, cilt dokularınız yeniden yapılanacaktır.

Zeytinyağı

Zeytinyağının hücrelerin yenilenmesine katkısı olduğu bilinmektedir. Güçlü bir antioksidan olan zeytinyağı hem kanseri hem de alzheimer hastalığını önleyen değerli bir gıdadır. Ayrıca cilt sağlığına etki eden zeytinyağı, yaşlanmayı önler, kırışıklığı azaltır ve kuru cildin canlanmasını sağlar.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz