Genç Gösteren Makyaj Tüyoları

Genç Gösteren Makyaj Tüyoları

Makyaj günlük hayatta bakımlı kadın stilini daha çok öne çıkaran bir uygulamadır. Daha genç ve daha güzel görünmek uğruna uygulanan makyaj da yapılan ufak hatalar, kusurların daha çok öne çıkmasını sağlayabilir. Genç gösteren makyaj tüyolarında ise ilk olarak kalın, ağır ve birikmeye yatkın fondötenlerden uzak durmak gerekir.Daha ince ve daha soft bir doku, pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlar.

Yüz mimikleri aslında yıllar geçtikçe yerini ince ve daha sonra da belirgin çizgilere bırakır. En fazla alın ve göz çevresinde belirginleşen bu çizgiler üstüne çok yoğun bir şekilde kapatıcı uygulanmaması gerekir.

Genç gösteren bir makyajın tüyoları sizin her zaman için daha aydınlık bir cilde kavuşmanızı kolaylaştırır. Bu nedenle de kaş ve göz mesafesini uzatmak, aynı zamanda ise göz çevrenizi aydınlatmak için kaşların altına beyaz far uygulanmalıdır. Her şekilde gözlerin daha ön plana çıkması için açık renkler kullanılmalıdır. Gözlerinizde daha vurucu bir bakış yakalamak için beyaz renk kullanmalısınız.

Koyu renkli allıklardan da uzak durmalısınız. Pembe ve kayısı tonlarını seçebilirsiniz. Rujlarınızı istediğiniz renkte kullanırken de mutlaka dudak kalemi kullanmalısınız.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz