Gardıroptaki Kurtarıcı Kıyafetler

Gardıroptaki Kurtarıcı Kıyafetler

Her gün ne giyeceğinizi düşünmek belki de en önemli sorunlarınızdan biridir. Giysilerin nelerle doğru ve uyumlu kombinlenebileceğini düşünmek gerekliyken yine de bazı durumlarda ne giyeceğini bilemeyen kadınların imdadına gardıroptaki kurtarıcı kıyafetler koşmaktadır.

 

 

Her Gardıropta Bulunması Gereken Kurtarıcı Kıyafetler

Siyah Elbise 
Siyah renginin ince gösterme özelliği ile şıklığını bilmeniz bu elbiseleri her durumda giyilebilir kılmaktadır. Farklı ve renkli aksesuarla kombinlendiğinde bazen resmi bazen de günlük giyimde kullanılabilir. Her zaman doğru kombinlenmeye yatkın olan siyah elbiseler kadınların kurtarıcı kıyafetlerinin başında gelmektedir.

Beyaz Gömlek 
Beyaz gömleğin asla geçmeyen ve eskimeyen modası ile koyu renkli bir takımın içinde şıklığınızı vurgulaması gibi kot pantolonun üzerinde dahi şık bir görünüm yakalanabilir. Ayrıca beyaz gömlek türlü parçalarla kombinlenebilirken çeşitli takı ve aksesuarlarla da şık bir görünüm sağlanabilir.

Blazer Ceket 
Günlük tarzda ve klasik tarzda seçilebilecek olan blazer ceketler, iş yemeklerinde ve şık davetlerde kullanıldıklarında oldukça elit bir görüntü sağlarken düz bir tişört ve kot pantolonla kombinlendiğinde ise spor bir şıklık sunmaktadır.

Kot Pantolon 
Kot pantolon açık veya koyu ton fark etmeksizin her kadının gardırobunda olması gereken  bir parçadır. Düz ve sade modeldeki kotlar hem şık davetlerde hem de gündelik yaşamda tam bir kurtarıcıdır. Stilettolar ve şık bir şifon bluzla dahi kombin yapılabilen kot pantolonlar her ortamda rahatlıkla tercih edilmektedir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz