G String Nedir Nerelerde Bulunur Ve Fiyatları Nasıldır

G String Nedir Nerelerde Bulunur Ve Fiyatları Nasıldır

Günlük hayatımızda neredeyse herkes iç çamaşırı kullanmaktadır. Bu sayede iç giyim tekstil gelişmekte olup her geçen gün yeni modeller çıkmaktadır. Yeni olup ve kadınların en çok tercih ettiği modelden biri ise G String modelidir.

G String Nedir?

G String bir tür bayan külodu olmakla birlikte biraz farklıdır. Bu model bayanlara çekicilik katmakla beraber aynı zamanda vücut üzerinde seksi durmaktadır. Genelde vajinal kısmı örten fakat arka tarafı ise kalçaların arasından ip geçerek bağlanmış bir külottur. Önden bakıldığında normal küloda benzer fakat arkadan bakıldığında ise sadece bir ip görmek mümkündür. Bu tasarım sayesinde diğer külot modellerinden farklı bir tarza sahiptir. Bu yüzden kadınlar tarafından tercih edilmesi konusunda farklılık isteyenler için uygun bir tercih olacaktır.

G String Modelleri

Her üründe olduğu gibi G String ürününde de birçok model bulunmaktadır. Bu sayede çok renkli ve farklı desenler ortaya çıkmaktadır. G String modellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

1- Taşlı
2- İncili
3- Kışkırtıcı
4- Dantelli
5- Fantezi
6- Likralı
7- Taş İşlemeli
8- Mikro
9- Özel Bölgesi Açık

Yukarıda görüldüğü üzere birden çok model bulunmaktadır. Siz de bu modellerin hepsini ve daha birçoğunu Vixson adlı sitede bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bu sitede ürün yelpazesi geniş olup memnuniyet oranı yüksektir.

G String Nerede Bulunur?

G String kullanan ve kullanacak olan bayanlar bu ürünü iç giyim mağazalarında ve internet sitelerinde kolaylıkla bulabilirler. Ancak ürünü temin etmeden önce kalite ve fiyat araştırması yapılmalıdır çünkü her ürün kaliteli olmamakla birlikte pahalı olabilmektedir. Güvenebileceğiniz en güzel site ise Vixson ‘dur. Bu siteye baktığımızda çok fazla ürün çeşidi olmakla beraber aynı zamanda fiyatlar çok ucuzdur. Ürünü sipariş ettikten sonra hızlı bir şekilde kargoya verilmektedir. Yukarıdaki listede bulunan tüm modelleri temin etmek yine bu sitede mümkündür.

G String Fiyatları!

Kullanışlı olan G String fiyatları çok pahalı olmamakla birlikte orta fiyatlı bir üründür. Fakat küçük bir araştırmayla çok uygun fiyatlara da bulabilirsiniz. Örneğin Vixson sitesine baktığımızda fiyatlar bizi çok uygun karşılamaktadır. Sayfanın indirimli zamanlarında en pahalı fiyat 30 TL olmakla birlikte en ucuz fiyatı ise 10 TL’dir. İndirim olmadığı zamanlar ise 40 ila 15 TL arasında değişmektedir. Yine de çok uygun fiyatları görmenin mümkün olduğunu buradan anlamış oluyoruz. Siz de Vixson sitesini ziyaret ederek uygun fiyatlı modelleri görebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Modeller!

Birden çok model var ama bunlardan hangisi en çok tercih edilenidir? Tabi ki de hepsi çok fazla tercih ediliyor fakat dantelli modeller daha fazla ilgi görmektedir. Çünkü çoğu bayan dantelli giyim ürünlerini sevdiği için G String seçerken de yine dantelli modelleri seçmektedir. Aynı zamanda bayanların eşleri de dantelli modelleri eşlerinin üzerinde görmekten daha mutlu olmaktadır. Mağazalarda da dikkat etmelisiniz ki en çok model çeşitliliği dantelli olanlarda vardır. Bunun da etkisi olmalı ki bayanlar tercihlerini dantelli olanlardan yapmaktadırlar.

Neden G String?

Peki, kadınlar niçin G String tercih ediyorlar? Bayanlar dar pantolon giydiklerinde iç çamaşırının belli olmasını istemezler bu nedenle bu ürünü tercih ederler. Aynı zamanda rahat olmasıyla beraber şekil de vermektedir. Kadınlar özellikle dar ve beyaz pantolon giydiklerinde çok rahatsız olurlar. Bunun nedeni ise iç çamaşırın iz yapmasıdır. Bunun çözümü ise yine G String külottur. İki kalça arasında kaldığı için arka taraftan belli olması neredeyse imkansızdır bu sayede iz de yapmamaktadır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz