G-Star Raw ile Denim Devrimi

G-Star Raw ile Denim Devrimi

Moda da artık devrim gibi yeni bir akım başlıyor. Bilginiz olsun bu devrim kısa zamanda her yere ulaşacak gibi görünüyor. Eğer verilen bilgiler ışığında böyle bir devrim olursa herkesin artık rahatlık adına kullandığı Jeanların yerini alacak gibi görünüyor G-Star Raw’ın Denim devrimini merakla bekliyoruz.

Gündelik hayatta üstümüze hemen giyinip kuşandığımız bir giysi ismi diye anketler yapılsa hepimizin birden Jean ilk aklımıza geleceğini aşağı yukarı tahmin eder gibiyim. Jean yıllardan insanların vazgeçemediği bir giysi. Üstüne ister şık bir elbise türü gömlek ya da bir tişört ile spor giyim tarzı yaparak çıkabiliyoruz. G-Star Raw’ın Denim pantolonları ise kesinlikle rahatlık üzerine tasarlanarak hazırlandığı bildiriliyor. Esasında her kadının hayalidir vücuduna tam oturan rahat ve uğraşı vermeyecek bir elbise. G-Star’da bu düşünce ile yola çıkarak üç boyutlu Denim pantolonları ile karşımıza çıkmaya hazırlandıklarını bildirdiler.

denim-pantolonlar

G-Star Raw Denim Pantolonlarını tasarlarken vücut ölçülerini takibini sağlayabilen özel bir kumaş kullanarak tasarlandığını anlatıyorlar. Bu kumaşın esas amacı her türlü harekete uyum sağlayarak rahatlık, uyum ve konfor sağlamak. Denim kumaşı kullandıkça vücudun şeklini alması ile birlikte ilham alınarak üretilecek pantolonların ne kadar rahat olduğunu bir düşünebiliyor muşunuz? Artık belin bol yada dar geldi diye bir şey olmayacak, kumaşın toplanması olmayacak, rahatsızlık hissi duymayacaksınız. İşte tüm bayanların hayali.

Denim kumaşın kullanıldıkça vücudun şeklini almasından ilham alınarak üretilen bu pantolonların ne kadar rahat olduğunu ancak giydiğinizde anlayabiliyorsunuz. Belin bol gelmesi yok, kumaşın toplanması yok, rahatsızlık hissi hiç yok! İşte tek bir pantolonla hayallerimize kavuştuk bile! Ya da en azından bir tanesine! Denim pantolonlarını dört gözle bekliyoruz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz