Forever New 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Forever New 2015 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu

Forever New, 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonu dünyanın farklı kentlerinden ilham alarak hazırlamış. Belle Amore ve  isimli iki farklı koleksiyon hazırlayan Forever New, sezona oldukça iddialı bir başlangıç yapıyor.

Sezonun ilk hikayesi olan Cote d’Azur koleksiyonu,kadınların dolaplarında tam anlamıyla bir bahar esintisi yaratıyor. İtalyan ve İngiliz moda tasarımcılarının bahar sezonu kreasyonlarından esinlenilerek tasarlanan Cote d’Azur koleksiyonunda feminen bir tarz öne çıkıyor. Net çizgiler, renkli danteller, pastel renklerdeki jakarlar ve baskılı desenler bu koleksiyonda bulunuyor. Günlük kombin seçimlerinde rahatlıkla tercih edilebilecek tarzda sade elbiseler, küçük tişörtler, bermuda kapri ve şortlar, dalgalı tarzda bluzlarla kombinlenecek etek tarzındaki bol pantolonlar, midi ve kalem etekler bu sezon bahar gardıroplarına çok yakışacak.

2015 İlkbahar-Yaz sezonunun ikinci koleksiyonu da Belle Amore. Gösterişli couture havası ve ışıltısı, Belle Amore koleksiyonunda sade ve modern bir feminenlikle buluşuyor. Forever New’in Bella Amore adlı koleksiyonuyla da keyifli bir mum ışığında romantik akşam yemeğinde ya da özel bir davette çok şık görünebilirsiniz. Parlak metalik rengin, kadifemsi siyahların ve vurgulanmış bahar çiçeği baskılarının çeşitlerini bu koleksiyonda keşfedebilirsiniz. Mini boy harika etekler, yüksek yaka bluzlar, tarz pantolonlar ve sofistike parçalar her kadınının olmazsa olmazıdır. Çok iyi uyum sağlayan harika detaylar Forever New 2015 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda bir araya gelmiş…


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz