Floral Desenlerle Sımsıcak Bir Yaz

Floral Desenlerle Sımsıcak Bir Yaz

Moda haftalarını ve ünlü tasarımcıların defilerini geride bıraktığımız bu günlerde, yaz trendlerinin birer birer vitrinlerde yer almasını hayranlıkla izliyorum.

Kadınların şık ve güzel olma tutkularına, bir de tarz ve cool olma arzusu eklendiği, bir gerçektir. Bu beklentiyi karşılama görevi ise, moda tasarımcıların hayal gücüne düşer. Bu yaz sezonunun öne çıkan parçalarında, kadının adeta ‘en güzel nasıl görünebileceği’ hedeflenmiş. Bu parçalar arasında, önemli bir detay gözlerden kaçmıyor. Neredeyse tüm modacıların kreasyonlarında floral desenler, bir diğer adıyla da çiçek desenlerinin ön planda olduğu görülüyor.

Floral trend olarak bilinen bu gözde akım; elbise, etek, çanta, ayakkabı, aksesuar gibi moda sektörünün her alanında kendini hissettirecek. Bu yaz her taraf çiçek açacak dersek yanılmamış oluruz. Sizde kendi vücut şeklinize göre minik ya da kocaman desenli parçaları seçebilirsiniz.

İçinizi açan, fesh bir görüntü sağlayan, rengârenk kıyafetleri süsleyen Floral desen elbise ve aksesuarların, ruh sağlığına da oldukça iyi geldiği söyleniyor.

Çiçek Desenli Elbiseler

Elbiseleri daha natürel bir görünüme kavuşturan çiçek desenleri, mini ve midi elbiselere çok yakışıyor. Kilolu kadınlar daha küçük ve sakin desenler tercih ederken, zayıf ve narin kadınlar daha büyük çiçek desenli elbise tercih edebilir.

Çiçek desenli pantolon ve taytlar

Şık ve sofistike görünmenizi sağlayan çiçek desenli pantolonlar, sizi adeta zarafete davet edecek. Sokak modasının vazgeçilmez aktörü olan taytlar ise, çiçek desenleriyle adeta içinizi ısıtacak.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz