File Çorap Trendi

File Çorap Trendi

Feminen ve maskülen kadınların tercihi olan file çoraplar bu sezon kış mevsiminde de ön plana çıkıyor. Çekici bir hava sunan file çoraplar, cool ve asi kombinlerle de buluşarak tamamlanabiliyor. Yani yırtık pantolonlar, mini etekler ve şortlar ile de rahatlıkla kombinlenen file çoraplar farklı ayakkabılar ile de tamamlanıyor.

Geniş ve küçük delikli file çorapların kombininde uzun ve ince bacaklara sahip olanlar rahatlıkla stillerini sunabilirken geniş delikli file çoraplar ise daha doğru bir tercih olacaktır. Kısa ya da kalın bacaklılar daha küçük delikli file çorapları seçerek bacakların daha ince ve formda görünmesinde yardımcı olabilirler.

Günlük kullanımda oldukça popüler olan file çorap modelleri kot etekler ve pantolon modelleri ile kombinlendiğinde cool bir kombin oluşturmanızı sağlayacaktır. Feminen görünümü sevenler ise deri etek modelleri ve kalem etekler ile file çorapları kullanarak hem şık bir stilde rahatlıkla kombinlenebilirler. Düşük bel jeanlerle kullanılan file çoraplar seksi ve cool stil sunmaktadır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz