Farklı ve Dikkate Değer Makyaj Uygulamaları

Farklı ve Dikkate Değer Makyaj Uygulamaları

Çeşitli bloglarda, dergilerde veya internet sitelerinde sizin için birçok makyaj taktiği vardır. Makyajınızı da doğru bir şekilde uygulamak önemlidir ve güzelliğinizi vurgulamak istiyorsanız, birkaç basit makyaj taktiğine bir göz atın..

İşte makyaj yaparken gereken taktikler…

Makyaj primerini fondöteninizle karıştırın. Bu işlemle makyajınızın daha uzun süre dayanmasını sağlayacaksınız.

Zıt renkler birbirlerini tamamen kapatır. Renk skalanıza bir göz atın ve birbirine zıt olan renkleri inceleyin. Bu şekilde makyaj uygulamanızı daha da bilinçli yapacak ve kusursuz olacaksınız.

Allık sürmek basit görünse de çoğu zaman makyajı kötü yapan şey yanlış yapılan uygulamalara da neden oluyor. Allık fırçanızın düz tarafıyla makyaj daha kolay. Bu biçimde allığı yüzünüzün hangi bölgesine, ne kadar uygulayacağınızı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Allığınızı sadece elmacık kemiklerinizin üstüne uygulayın. Tüm yüzünüze asla sürmeyin.

Eyelinerınızın kalıcı olmasını istiyorsanız da aynı tonda toz farla tekrar üzerinden geçebilirsiniz. Böylece rengini içeri hapsetmiş olacaksınız.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz