Evinizde Keyif Yapın!

Evinizde Keyif Yapın!

Günün tüm yorgunluğunu evinize girdiğiniz anda üzerinden atmak istersiniz dimi? Ya da hafta sonu geldiğinde evinizde rahat edeceğiniz bir köşede kitabınızı okumak ya da çayınızı yudumlamak ister misiniz? Evlerde yeni trend olan dinlenme köşeleri tam da bu ihtiyaçlara yönelik olarak oluşturulmaktadır.

Dinlenme köşeleri, ayaklarınızı uzatıp dinleneceğiniz ya da gazete ve kitabınızı okuyabileceğiniz size ait olan köşelerdir. Hazırlanması da oldukça basit olan bu tarz köşeleri siz de evinize taşımak istiyorsanız yazımızın devamındaki köşe fikirlerinden ilham alabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan Üç Şey: Koltuk, Lambader ve Kitaplık

Evinizde dinlenme köşesi oluşturmak için ihtiyacınız olan malzemeler oldukça basit malzemelerdir. Önemli olan bu malzemeleri evinizin genel dekoruna uygun hale getirmek ve evinizde en uygun köşede kullanmaktır.

dinlenme köşesi

Oturma odanızda kendinize ait bir dinlenme köşesi yapmak istiyorsanız büyük bir tekli koltuk ihtiyacınıza en uygun seçim olacaktır. Koltuğun önüne koyacağınız puf sayesinde ayaklarınızı uzatabilecek, kenara koyacağınız küçük bir sehpa ile çay ve kahve keyfinizi rahatça yaşayabileceksiniz. Uygun bir lambader ya da dekorunuza uygun bir abajur ile loş bir ışık yaratarak; çiçekler, tablolar ve kitaplık ile köşenizi güçlendirmeyi ihmal etmeyin!

Tarzınızı yansıtacağınız bu köşenin dekorunu belirlemek size kalmış. İster vintage, ister modern, isterseniz de renkli dinlenme köşeleri ile kendinizi şımartın!

Dinlenme Köşenizi Hareketlendirin: Duvar Kağıtları

Dinlenme köşenizin bulunduğu duvarı istediğiniz desen ve renkte duvar kâğıdı ile kaplayarak hareketli bir dinlenme köşesi de oluşturabilirsiniz. Tasarım bir tekli koltuğu modern bir duvar kâğıdı ile birleştirebileceğiniz gibi, soft tonlarda bir duvar kağıdını feminen tarzda bir koltukla da güçlendirebilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz