Ev Yapımı Lezzetli Detoks Tarifleri

Ev Yapımı Lezzetli Detoks Tarifleri

Son dönemde oldukça popüler olan detoks içeceklerini artık evinizde doğal ve lezzetli bir biçimde yapabilirsiniz. İşte o tariflerden birkaçı;

Nane ve Limon Detoksu
Bir sürahinin içine su doldurup içine taze nane yapraklarını atın ve limonları da dilimler halinde sürahinin içine ekleyin. Buzdolabında bu karışımı birkaç saat beklettikten sonra afiyetle içebilirsiniz.

Salatalık Detoksu
Salatalık suyuyla güne başlamak iyi bir tercih olabilir.Suyla doldurduğunuz sürahinizin içine limon ve salatalıkları dilimleyin.Nane yaprakları ve buz koymayı da unutmayın.Buzdolabında bir saat bekletin ve tüketin.

Zencefil Detoksu
Yarım zencefilin üzerine bir limon sıkın ve su ekleyin. İşte zencefil detoksu bu kadar basit!

Elma ve Tarçın Detoksu
Elmaları düzgünce dilimleyin ve içine bir adet çubuk tarçın atın. Ardında da suyu ekleyin .Yemeklerden evvel tüketirseniz çok daha faydalı olur.

Karpuz Detoksu
Su dolu bir sürahinin içine karpuzları dilimleyin ve içerisine hem nane yaprakları,hem de biraz buz ekleyin.İşte detoks içeceğiniz hazır!


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz