Etekli Mayo ve Bikinilerle En Feminen Görüntüler

Etekli Mayo ve Bikinilerle En Feminen Görüntüler

Etekli mayolar belki sizlere diğer bikini ve mayo modelleri kadar seksi bir görüntü katmasa da mutlaka  feminen  ve sıcak bir görünüm kazandıracak.  2016 Etekli mayo ve bikini modellerine şöyle bir göz attığımızda en güzel modellerin çiçekli, puantiyeli ve çizgili modellerden çıktığını görmekteyiz.

Zira etekli mayolarda bulunan kalça kısmındaki etek hareketliliğiyle buluşan  hareketli desenler, bu tarz mayoları cıvıl cıvıl bir hale getirmekte. Uzaktan baktığınızda minicik bir elbiseyi de andıran bu mayo modelleri,  özellikle de yeni doğum yapmış yani fazla kilolarını henüz atamamış olan bayanların fazlalıklarını rahatça gizleyebilecek niteliklerde.

Yanı sıra yine kalçalarının büyüklüğünden şikayetçi olan bayanlarda da kalçaları kamufle edebilecek olan etekli mayo trendi bu yaz sizlere bir çok avantaj sağlayacak. Bu arada  gövde bölgenizde bulunan  fazlalıklardan şikayetçiyseniz de şayet, iri desenler yerine siyah zemin üzerine küçük desenlerden oluşan etekli mayolardan tercih etmenizi öneririz. Ek olarak ta belim kalın diyorsanız, düz etekliler yerine volanlı eteklilerinden seçerseniz beliniz daha ince görünür.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz