En Moda Gelin Topuzu Saç Modelleri

En Moda Gelin Topuzu Saç Modelleri

Görkemli gelinlik içerisinde akrabaların önünde adeta süzülerek, nedimeler ve tabiki sevdiği ile beraber ilerlemek isteyen çok sayıda gelin vardır. Kimisi konfetilerin, havai fişeklerin patlamasını, kimisi kır düğünlerini ister. Bazıları çok farklı olmasının hayallerini uzun uzun kurar. Peki gelin adayları, düğüne doğru yol alırken saç ve makyaj hakkında dikkat etmeniz gereken nelerdir?
İmajı İlk Baştan Kurun

Gelin buketi, gelinlik, duvak ve yanında şık bir damat her zaman önemlidir. Fakat nostaljide de görsellik vardır. Gelin arabası servisimiz ile şirin, sempatik ve bir o kadar canlı renklerle tasarlanmış araçlarımız ile tur atmak, düğün alanına bu şekilde gelmek, gün içinde doyasıya fotoğraf çektirmek ister misiniz? Fiyatların makul seviyede yer aldığı ve birazdan anlatacağınız saç modelleri ile de zarafetinizi taçlandıracağınız taktikler ile birleşimi yaptıktan sonra en dikkat çekici çiftlerden bir tanesi siz olabilirsiniz.

Dağınık Topuz
Yuvarlık yüz şeklinde sahipseniz eğer daha önce bir görünüş için önerebiliriz. Her iki taraftan saçlarınızın yanlara doğru sarkmasını sağlayın ve askısız modeller ile görünüşü taçlandırın.

Kabartılmış Topuz
Kısa kahküller ile ince telli saçlı saçlara sahip olanların denemesini öneriyoruz. Gelin modeliniz ne olursa olsun, size her zaman yakışacaktır. Aksesuarları biraz azaltmanızda fayda var.

Hareketli Topuz Modeli
Mevsimlerden kış ise ön taraftaki saçlarınızın sabit, ense bölümünde hareketlilik arıyorsanız, sırt kısmı açık bir gelinlik düşleriniz varsa bu modeli kesinlikle kaçırmayın. Ense bölgesine belki küçük çiçekler yada aksesuarlar yerleştirmek isteyebilirsiniz.

Dağınık Topuz Modeli
Genelde salon düğünlerinde tercih edilir ve hareketli ve sabit iki saç modelini bir arada hissetmeniz mümkündür. Aksesuarları az kullanın ve duvağın, saçın alt kısmında olmasına dikkat edin.

Dağınık Topuz Modeli
Dekoltelerden hoşlanan birisi misiniz? Peki straplez size sıcak geliyor mu? Kısa saçlı gelinler eğer saç önerileri arıyorsa saçlarınıza postiş taktırın ve davetlilerin şaşkın bakışları arasında herkesin önünden geçin. Saçların görünmesini engellememek için duvak yerine küçük bir şapka yada hiçbir şey takmamak daha etkili olabilir.

O Sizin İçin Çok Özel
Erkeklerde, bayanlar kadar evlilik düşlerini derin düşünceler eşliğinde irdelemiş olsalardı çok daha kaliteli düğün organizasyonları kurulabilirdi. Belki bir gün olabilir yada şimdiden küçük bir çaba ile “peri masalı” gibi hayallere, gerçekte sahip olmak sizlerin elinde. Gelin arabası servislerinin ücretleri makul seviyelerde olup, birkaç tane değil farklı tasarım, renk ve kişi sayısına, bulunduğu şehre göre 10’larca model sizleri bekliyor. Kiralayın ve sevdiğinize güzel bir sürpriz yapın. Arabayı kullanma derdiniz yok ve gelinin rahatça sığabileceği (ön koltuk sökülerek) şehrin içinde istediğiniz yerlere gidebileceğiniz ve tüm gün size eşlik edecek şoför eşliğinde harika bir düşü şimdiden yakalayın. Her şey sizin için kış yada yaz düğünlerine özel modelleri sunmak ise bizim işimiz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz