En Güzel Trençkot Kombinleri

En Güzel Trençkot Kombinleri

Trençkotlar farklı stil ve duruşlarıyla bahar aylarımızı ya da yağmurlu günlerimizi daha rahat geçirmemiz için dış giyim parçamızdır. Asil duruşlu trençkotunuzu en uyumlu parçalarla birleştirdiğinizde dış giyiminizde tarzı yakalamanız çok zor olmayacak. En güzel trençkot kombinleri tercihleri için önerilerimiz şöyle

Kısa Trençkotlar
Belden oturtmalı bu kısa trençkotları A form, bol kesim ve parçalı uzun eteklerinizle kombinleyebilirsiniz. “Pantolonla kombinlemek istiyorum” diyenleriniz içinse bol paça, boru paça kumaş ya da kot pantolonlarınızla isabetli bir kombin yapabilirsiniz.

Uzun Trençkotlar
Uzun trençkotların altına en iyi giyim alternatifi pantolonlar olacaktır. Dar paça, boru paça ya da tayt pantolonlar doğru tercih olacaktır. Etek için de kalem etek tercih etmelisiniz. Trençkotunuzu önü açık kullanacaksanız içine breton bluz giymelisiniz. Uzun trençkotlarınızı önden kemerini bağladığınızda direkt elbise şeklinde de kullanabilirsiniz.

Salaş Trençkotlar
Bu yılın trend parçası salaş trençkotlarınızı uygun şekilde seçtiğinizde pantolon ya da eteklerinizle isabetli olarak kombin yapabilirsiniz. Dar kesim pantolonlarınız ve kalem etekleriniz bunun için en iyi tercihleriniz olacaktır. Üst tercihiniz breton bluz ya da triko olmalıdır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz