Elma Sirkesi İçerik Zayıflayın

Elma Sirkesi İçerik Zayıflayın

Diyetlerin en önemli meyvesi olan elma, insan bedeninde toksinlerin atılmasında ve sağlıklı bir şekilde kilo verilmesinde oldukça etkili bir meyvedir. Diyet yaparken ara öğün olarak verilen meyvelerde tercihiniz her zaman için elmadan yana olsun. Elma tercihinizi de ekşi elmadan yana kullanabilirsiniz. Ekşi elma kolestrolunuzunde düşmesinde katkı sağlayacaktır.

Elmayı meyve olarak tüketmenin yanında, elmayı sirke olarak da salatalarınızın yanında tüketebilirsiniz. Son yıllarda yapılan araştırmalar gösteriyor ki elma sirkesi göbek yağlarının erimesinde en çok katkıyı sağlayan maddedir. Onun içinde diyet yaparken, diyetinizin içinde bol bol elma sirkesi tüketmeye özen gösteriniz.

elma-sirkesi

Birde her gece yatmadan bir bardak kaynar suya bir çorba kaşığı elma sirkesi koyup içerseniz, yine bedenin bütün toksinlerinin atılmasına yardımcı olur. Bir ayda 3-4 kilo verdirir, toksinleri atar bedeninizden. Çok önemlidir, kan yağları ve kolesterolü düşürür. Zayıflamaya yardımcı olur.

Bu formülü doktor Maranki tavsiye etmektedir ve uygulayanların çok başarılı sonuçlar aldığı da bilinmektedir. Sizde her gece bu karışımı içerek zayıflayabilirsiniz.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz