Ekose Gömlek Kombinleri

Ekose Gömlek Kombinleri

Kışın ekose gömlek giymenin oldukça rahat bir seçenek olduğunu hepimiz biliyoruz. Özellikle sokak tarzındaki ekose gömlek kombinleri kesinlikle bu yıl çok popüler. Bu nedenle size harika kombin önerileri sunuyoruz. İster belinizde olsun, ister ceketinizin hemen altında ekose gömleğinizi bir aksesuar olarak omuzlarınıza da atabilirsiniz. İşte bu kış sezonunda da ekose gömlek  ile yapabileceğiniz kombin önerileri sizleri bekliyor.

Desenli gömlekleri, farklı desenlerle de kombinleyebilirsiniz. Çizgili veya ekoseli olmaları bir şey değiştirmez. Önemli olan bunları yakıştırabilmektedir.

Her genç kızın dolabında mutlaka bir yelek bulunmalıdır. Herhangi bir kumaştan olabilir fakat özellikle kürk yelekler oldukça iyi tercihler olmaktadır. Ekose gömlekler ile yelekler oldukça sevimli bir kombin oluşturmak için harika önerilerdendir.

Sonbahar katmanlı kıyafetler ile artık daha çok kombin önerileri bulunuyor. Ekose gömleğinizin üstüne bir hırka giyin veya triko bir kazak altına giyeceğiniz gömleğiniz de size şıklığı kazandırabilir.

İş ortamında da rahat bir kombin aradığınızı biliyoruz. Ekose gömlek üzerine giyeceğiniz blazer bir ceket iyi bir kombin yaratacaktır. Sofistike bir stil kazandıran tarz için de altına skinny jean pantolonlar tercih edilmelidir.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz