Dudakları Dolgun Göstermenin Yolları

Dudakları Dolgun Göstermenin Yolları

Kalın, dolgun dudaklar her daim daha çekici ve seksi bulunmaktadır değil mi? Ama her bayanın dudakları kalın değil bazıları incedir. Durum böyle olunca makyaj yardımıyla dudaklar olduğundan daha dolgun gösterilir. Fondöten, dudak kalemi, ruj, parlatıcı ile harika sonuçlar elde etmek mümkündür.

Dudakları çerçeve çizerek sınırlandırmamak gerekir hanımlar dudak kalemi kullanırken. Sınırlandırılan dudaklar olduğu gibi ya da daha ince görünür. Dudaklara sadece gölgelendirme amacıyla dudak kalemi kullanılmalıdır.

İnce dudaklara sahip hanımların kesinlikle koyu renkli rujlardan uzak durması gerekmektedir. Dudaklarınızın inceliğinin ön planda olmasını istemeyen hanımların mat renklerden kaçınması tavsiye edilen bir öneridir.

Üst dudağının inceliğinden şikayetiniz varsa eğer, ten rengi dudak kalemiyle yalnızca üst dudağınızı çerçeveleyerek rujunuzu kullanırsanız daha iyi sonuçlar elde edersiniz.

İnce dudakları olan hanımların favorileri açık renkli rujlar, parlatıcılar olmalıdır. Böylece ince görünümden kurtulabilirsiniz. Açık renk ruj sürdüğünüzde rujunuza dolgunluk vermek için alt dudağınızın orta kısmına hafif bir parlatıcı uygulayabilirsiniz hanımlar.

Kırmızı ve tonlarında bir ruj kullanmak istiyorum diyorsanız illaki, muhakkak ten rengi bir dudak kalemi kullandıktan sonra kırmızı ruju kullanın hanımlar. Böylesi daha iyi olur.

Yapılan makyajda gözlere ağırlık verilirse, dudaklar da açık renk parlatıcımı rujlar ile renklendirilir ise sahip olunan dudaklar olduğundan daha dolgun görünecektir. Ön plana gözler alındığından dudaklar pek dikkat çekmez. Ancak gece makyajında ince dudaklara kalemle kalınlaştırarak kırmızı ruj da uygulanabilir.

Gün içerisinde rujunuzu sık sık tazelemekten kaçınmayın hanımlar çünkü nemli dudaklar daha dolgun görünüş sunar.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz