Dudaklara Bitkisel Bakım

Dudaklara Bitkisel Bakım

Dudakların cansız, kuru ve çatlak bir forma olması, güzellik ölçüsü olarak olumsuz bir izlenim vermektedir. Fazla çay ve kahve tüketimi, aşırı sıcak ve soğuğa maruz kalmak, güneş gibi etkenler dudaklar için bir tehdittir. Cilt bakımı içinde değerlendirilmesi  gereken bir organdır dudaklar.

Oluşan çirkin görüntünün giderilip, renkli ve canlı bir yapıya kavuşması doğal ve bitkisel destekler ile mümkündür.  Dudaklara bitkisel bakım günlük olarak uygulandığında, gülümseyişi etkileyen canlı dudaklara kavuşturur.

Hindistan Cevizi Yağı
Gün boyunca dudaklara bitkisel bakım olarak uygulanabilecek bir bitkisel yağdır. Cilt ve saç bakımı için faydaları kanıtlanmış Hindistan cevizi yağının, aynı pozitif etkiyi dudaklara da eksiksiz gösterdiğini görmek mümkün. Az miktarda dudaklara yatmadan önce uygulanması tavsiyemizdir.

Badem Yağı
Parmakla dudaklara birkaç dakika masaj şeklinde uygulanmalıdır. Yumuşatıcı ve canlandırıcı bir etkisi vardır.

Limon ve Bal
İki güçlü malzemenin oluşturduğu karışım, dudaklar için iyileştirici bir serum niteliğindedir.

Aloe Vera Yağı
Dudaklardaki kuruluk ve deforme yapıyı iyileştirir. Genç bir forma kavuşturur.

Kırmızı Pancar
Dilimlenip buzdolabında bekletilen kırmızı pancar dilimleri, dudaklara bitkisel bakım  olarak uygulanabilecek etkili bir yöntemdir. Dudakları renklendirici ve temizleyici bir fayda sağlar.

Salatalık Suyu
Cilt bakımı için iddialı bir bitkisel çözüm olan salatalık suyu, günlük olarak dudaklara uygulandığında, besleyici ve rengini aydınlatıcı bir etki gösterir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz