Dolgun Göğüslere Sahip Olmanın Doğal Yolları

Dolgun Göğüslere Sahip Olmanın Doğal Yolları

Dolgun göğüsler,  tüm bayanların sahip olmayı arzuladıkları ve bayanları en feminen gösteren uzuvlardan biridir.  Göğüsler,  genç kızlığa ilk adım atmaya başlanılan yaşlarda gelişime başlayarak,  sonraki yıllarda çocuk doğurma ve emzirmeyle geçen dönemlerde deformasyona uğramaya ve 35 li yaşlardan sonra da tamamen sarkmaya dönen eğilimlerde bulunur. Oysaki dik duran ve dolgun görünen göğüsler her zaman tüm bayanların hayalindedir. Peki,  göğüslerin sarkmasını geciktirmek ve dimdik şekilli göğüslere sahip olmak için ne yapmalıyız.

Birincisi “soğuk su” her zaman göğüsleri dikleştiren ve diri form da kalmalarını sağlayan bir unsurdur. Aslında göğüsler tamamen yağ dokusundan oluştuğundan, arkada asılı olduğu kasları ve bağ dokusunu destekleyerek güçlenmesini ve diri kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle öncelikle her gün sabahleyin duş telefonunu elinize alarak göğüslerinizin etrafında en azından 3er defa dolaştırarak su tutmanız,  göğüslerin dikleşmesini sağlayacaktır. Yanı sıra göğüs bölgenize nazikçe uygulayacağınız peelingler de göğüs bölgenizdeki ölü deriyi yok ederek,  pes pembe yumuşak bir deriye sahip olmanızı sağlayacaktır. Yine Bu bölge için üretilmiş kozmetik ürünlerinden özel serumlar da bu bölgeyi besleyecektir. İçi su dolu küçük su şişeleri ve el  dambıllarıyla da kollarınızla yaptığınız idmanlarla göğsü destekleyen kaslar güçlenecektir.


Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Şık Görünmenin Yolları

Şık Görünmenin Yolları

Şıklıkta biraz dikkatle her zaman şık görünebilirsiniz. Şık bir duruş kendine güvenin her ortamda dikkatleri üzerinize › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz