Dolgun Dudaklar İçin Makyaj Hileleri

Dolgun Dudaklar İçin Makyaj Hileleri

İnce dudaklara sahip olan bayanlar daha dolgun ve seksi görünen dudaklara sahip olmak isterler. Bunun için dudak dolgu yönteminden, kalıcı makyaja kadar birçok yöntem deneyenler vardır. Biz bu yazımızda sizlerle dolgun dudaklar için uygulayabileceğiniz küçük ama etkili makyaj hilelerini paylaşacağız. Bu sayede dakikalar içerisinde, daha dolgun görünen çekici dudaklara sahip olabileceksiniz. Bunun için gerekli olan malzemeler; dudak kalemi, ruj ve parlatıcı.

Kullanacağınız dudak kalemi, dudak renginizle veya süreceğiniz rujla aynı renkte olmalıdır. Dudak kalemini dudaklara çerçeve yapmak için değil, doğal bir dolgunluk kazandırmak amacıyla uyguladığınızı unutmayın ve kalemi dik bir şekilde değil yanlamasına tutarak çekin. Dudak kalemini çektikten sonra küçük bir sünger yardımıyla hafifçe yaydırın. Yaptığınız bu gölgelendirme işlemi daha estetik bir görüntü sağlamaya yardımcı olacaktır.

Dudak kaleminin ardından, tercih ettiğiniz renkteki ruju, bir fırça yardımıyla dudağınıza sürün. Açık renk ve parlak rujları seçmeniz de yine dudaklarınızın olduğundan daha dolgun görünmesine yardımcı olacaktır.

Son olarak rujun üzerine renksiz bir parlatıcı sürerek dudak makyajınızı tamamlayın. Parlatıcıyı özellikle dudaklarınızın orta kısmına yoğun olarak sürün. Bu küçük dokunuşunuz dudaklarınızın daha kalın görünmesini sağlayacaktır.

Yazdığımız bu küçük makyaj hileleri sayesinde, ince dudaklarınızı daha kalın ve dolgun gösterebilirsiniz. Beyaz tenli bayanlar daha dolgun dudaklar için, özel gecelerde kırmızı ruj sürmeyi de tercih edebilirler.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz