Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir?

Doğru Saç Rengi Nasıl Seçilir?

Kadınlar için doğru saç rengi seçimi, güzelliğini bütünleyen en önemli detaydır. Saçlar için yanlış bir renk seçimi yapan kadınların daha kötü göründükleri, doğru rengi seçenlerin de çevredekiler tarafından daha güzel ve şık bulundukları yadsınamaz gerçeklerden bir tanesidir..

Mavi ve yeşil gibi renkli gözlere sahip olanların kızıl veya sarı gibi renkleri değerlendirmeleri daha uygun olurken, kahverengi ve siyah göz rengine sahip olanların koyu renk saç tercih etmeleri önerilmektedir. Göze ters olan saç renkleri dikkatleri daha çok saça çekerken ve göz renginin istendiği kadar öne çıkmasına engel olmaktadır.

Eğer dudaklarınızın daha dolgun görünmesini ve onları öne çıkarmak istiyorsanız da kırmızı ruj tercihi ve saçlarınıza atılacak balyajlar size bu konuda daha fazla destek olacaktır. Böylelikle dudaklarınız ve saçlarınız arasındaki uyum tamamlanarak stiliniz daha doğal ve ilgi çekici olacaktır.

Saçlarınızın rengini değiştirirken bir anda tam aksi ve zor renklere geçiş yapmaktan kaçınmanız gereklidir. Bu tarz değişiklikler her ne kadar pek çok kadının tercihi olsa da en doğrusu saçlarınızın rengini her boyamada birer veya ikişer ton açarak daha doğal bir görünümle istediğiniz renge bu şekilde süreçle geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, kullanacağımız saç boyalarının ve renk açıcılarının da mutlaka markalı ve güvenilir olmasına dikkat etmeniz sağlıklı bir seçim olacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz