Doğal Yollarla Dudak Rengi Açma

Doğal Yollarla Dudak Rengi Açma

Kimileri dudaklarının köyü olmasından dolayı yakınır. Dudak rengini açmak için birçok yol dener. Ama en sağlıklı yol her zaman doğal yollarla sağlanandır. Öncelikle dudak renginin koyu olmasının birçok nedeni bulunmaktadır. Bunlar sigara, güneşe, UV ışınlarına maruz kalmasıdır. Bunlar dışında alerji ve kafeinde etkili olmaktadır. Bir takım kozmetik ürünleri de fayda göstermekte ancak doğal yolları kullanmanızda fayda var. O zaman şimdi bu doğal yöntemleri anlatmaya başlayalım.

Öncelikle her derde deva olan baldan başlamak istiyoruz. Peki bu balı nasıl uygulayacağız? Balı birkaç dakika dudaklarınızı ovarak sürün. İşte bu kadar basit bir yöntem.

Şimdi ise aktarlardan bulabileceğiniz badem yağı ve Hint yağını nasıl uygulandığını anlatalım. Bu iki güçlü yağı az miktarda kullanacağınız kadarını alarak karıştırın. Yine balda uyguladığımız gibi birkaç dakika ovarak sürün.

Limon suyu güçlü asidiyle ağartma özelliği ile bilinmektedir. Limon suyu ile dudağımızda ki leke ve karanlıktan kurtulabilirsiniz. Dudağınıza aynı masajı limon suyu ile uygulayarak bir süre bekletin.

Gülün güzellik ürünlerinde çokça kullanıldığını görmekteyiz. Bir diğer güzellik sırlarından biri ise dudak renginin açmasıdır. Birkaç gül yaprağını alıp ezin ve içerisine macun kıvamına gelene kadar süt ekleyin. Daha sonra gece yatmadan dudaklarınıza ovarak sürün.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz