Doğal Vücut Losyonu Yapımı

Doğal Vücut Losyonu Yapımı

Kadınlar için vücut losyonu, vazgeçilmez bir kişisel bakım ürünüdür. Kadının her daim bakımlı ve hoş görünmesinin yanı sıra, cildi ferahlatan ve nemlendiren, güzel kokmasını sağlayan bir bakım ürünüdür.

Kozmetik reyonlarında bolca rastladığımız bu ürün, oldukça da pahalıdır. Ne kadar doğal oldukları söylense de, kozmetik ürünlerinin hemen hemen hepsinin bileşiminde kimyasal maddeler bulunur. Doğal vücut losyonu, para harcamadan ve her birini aktarlarda rahatça bulabileceğiniz malzemelerle, ekonomik olarak yapacağınız oldukça etkili bir losyondur.

Doğal vücut losyonu tarifi ile, vücudunuzun nemlenmesini ve yumuşamasını sağlayacağınız gibi, mis gibi de kokmasını sağlayacaksınız.

Günümüzde bu kadar doğaya dönüş varken, neden sizde doğal losyon yapmayasınız ki? Üstelik oldukça ekonomik olarak ve kimyasal içerik bulunmayarak hazırlayacağınız bu losyon sayesinde, cildiniz bir bebek cildi gibi taptaze olacak.

Doğal vücut losyonu için gereken malzemeler

1 şişe maden suyu
1 tatlı kaşığı menekşe yağı
1 tatlı kaşığı aloe vera yağı
1 tatlı kaşığı yasemin yağı

Doğal vücut losyonunun yapılışı

Maden suyu, püskürtmeli bir sprey şeklinde şişenin içerisine dökülür. İçerisine menekşe yağı, aloe vera yağı ve yasemin yağı ilave edilerek, iyice karıştırılır. Buzdolabında muhafaza edilen bu losyonu, ihtiyacınız olan her durumda kullanabilirsiniz. Tamamen doğal ve etkili yağlardan yapılan doğal losyon, her banyo sonrası vücuda sıkılarak kullanılır.

Cildinizi mükemmel bir şekilde nemlendireceği gibi, içinde bulunan mineral yüklü maden suyu sayesinde, teninize oldukça çabuk etki etmesini sağlayacaktır.


Daha Şık Görünmenin Yolları

Daha Şık Görünmenin Yolları

Modaya uygun giyinmenin yanı sıra, size yakışacak ve stilinize uyacak tasarımları ve kombinleri giymeniz oldukça önemlidir. › Yazının Devamı ..

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan Kadınlar İçin Stil Önerileri

Çalışan kadınların hemen hemen her gün yaşadıkları en büyük sorun, ne giyeceği problemidir. Çünkü kısa süre › Yazının Devamı ..

Stil

Nişan Gecesi İçin Saç Modelleri

Önerdiklerimiz